СДА

Виев Фулл Версион: Решити проблем



KaRiMoO
30-09-10, 10:05
Хелло сваком телу
Имам проблем који
Ја већ инсталиран моудле али када уђем

/forums/de/
дати за мене

Invalid Forum specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

јер ја не унесете било какве податке у хтаццесс. јер ја не разумем шта подразумевате под

#Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

може било који орган објасни

vBET
30-09-10, 15:18
Молим вас дајте ваш линк форума - ја ћу га видети.

KaRiMoO
01-10-10, 15:40
Молим вас дајте ваш линк форума - ја ћу га видети.

у реду је `е
релеасехоур.цом / форум /
али да онемогућим производа после Проблем солвед

vBET
02-10-10, 23:10
Морам да видим да ради - то није проблем са производа, али са инсталацијом. Највероватније погрешно. Хтаццес правила. Молимо омогућите и онемогућите вБЕТ заставе. Ја ћу бити у стању да стави код језика на УРЛ адресу ручно, и то неће утицати на своје кориснике на све (јер застава ће бити онемогућен).

kamilkurczak
07-10-10, 21:09
Без одговора - решен. Ако не, напишите овде и ја ћу отворити ову тему.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1