СДА

Виев Фулл Версион: Решити Аватар искачући текст (алтернативни текст) поломљен преведена страница



basketmen
26-09-10, 16:21
Он је само Схватам форумом искачући текст (алтернативни текст) поломљен преведене странице, зашто не неко схвати ово раније: П


Иди на овај превод тема Померање курсора на један од аватар, форумом искачући текст ће бити овако:



\\ У003ц - вБЕТ_СНТА - \\ у003е ВБЕТ \\ у003ц - вБЕТ_ЕНТА - \\ у003е 'с Аватар

или


\\ У003ц - вБЕТ_СНТА - \\ у003е м_к \\ у003ц - вБЕТ_ЕНТА - \\ у003е 'с Аватар


Хмм која подешавања да бисте искључили ову или неке брзе поправити ако их има

vBET
27-09-10, 08:06
У реду ја то видим. То може бити нешто што се појављује са новим ВБ или нешто што једноставно није могло наћи раније;)

Разлог је тај што знаци као што су <и> се мења у нотацију смањи у код. Ми ћемо га проверити и пронаћи решење за то.

vBET
09-03-11, 16:39
У реду решени - то је било у вези са АЛТ превод функционалност. Направили смо једноставна промена и питање неће више постоји. Алт превод такође неће подржати увек није превео област у овом тренутку. Не би требало да буде важно - ми ћемо мењати решење да ли ће бити потребно.

Она ће бити укључени у вБЕТ 3.6.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations