СДА

Виев Фулл Версион: Решити Најновији постови Сидебар ће се појавити у оригинални пост језику



MOGmartin
17-09-10, 12:30
Хи тхере,

тако Иве имао првих неколико постова на другим језицима, што је узбудљиво, али Иве пронашли грешку са мојим инсталације (мислим).

У "Најновији постови" бочну траку, поруке се појављују у њиховом оригиналном језику. Управо сада, када погледате на форуму у свом подразумевани језик (енглески) постоје и руски и шпански поруке се појављују у тој бочној траци.

Се то може аутоматски превести? Да ли сам подесити нешто горе није у реду?

хвала

Мартин

vBET
17-09-10, 12:58
Нисам направила нешто што је погрешно. То је особина СМФ - у свом последњу поруку одељку су приказани само делове постова, и СМФ уклања све ББЦоде од њих. То је разлог зашто они нису преведени, СМФ само уклања информације о другим језиком и не процени ББЦоде (јер су уклоњени).

У овом тренутку нисмо у могућности да промени овакво понашање - наш ББЦоде је уклоњен на виши ниво. Ми смо већ направили захтев за СМФ да дозволи да дефинишу ББЦоде која неће бити уклоњена, ми то урадили давно и да без одговора на све ... Погледајте овде: Није преносиви ББЦоде (хттп://ввв.вбуллетин.цом/форум/сховтхреад.пхп?343784-Нот-ремовабле-ББЦОДЕс)

Докле год ББЦоде биће уклоњени нисмо у могућности да се превод на местима где је приказана таква одузет текста.

MOGmartin
17-09-10, 13:09
Нисам направила нешто што је погрешно. То је особина СМФ - у свом последњу поруку одељку су приказани само делове постова, и СМФ уклања све ББЦоде од њих. То је разлог зашто они нису преведени, СМФ само уклања информације о другим језиком и не процени ББЦоде (јер су уклоњени).

У овом тренутку нисмо у могућности да промени овакво понашање - наш ББЦоде је уклоњен на виши ниво. Ми смо већ направили захтев за СМФ да дозволи да дефинишу ББЦоде која неће бити уклоњена, ми то урадили давно и да без одговора на све ... Погледајте овде: Није преносиви ББЦоде (хттп://ввв.вбуллетин.цом/форум/сховтхреад.пхп?343784-Нот-ремовабле-ББЦОДЕс)

Докле год ББЦоде биће уклоњени нисмо у могућности да се превод на местима где је приказана таква одузет текста.

ок нема проблема, хвала за пуну детаљан одговор!

Срдачан поздрав

МОГмартин

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1