I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: VBET me aftësi të kufizuara, por [LANG=] BB kodit të dukshme në përgjigje

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2016
  Postime
  6

  Default VBET me aftësi të kufizuara, por [LANG=] BB kodit të dukshme në përgjigje

  Të përkohshme me aftësi të kufizuara VBet në VB5....


  Por sot shumë përdorues kur shkruaj .... kanë LANG BB kodit të dukshme???


 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Ju e shihni, sepse vBET është me aftësi të kufizuara në mënyrë tuaj vBulletin nuk e njohin "lang" bbcode më. Ajo do të jetë parsed dhe të përkthyera kur vBET do të jenë të aktivizuara.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2016
  Postime
  6

  Default

  Ok faleminderit.. në këtë moment 'disinstalled'**********.

  Pas pak e ndryshimit unë do të rigjykuar..

  Vbet përfundimisht mund të bëjë 'profesionale instalimi" shërbim?

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Sigurisht, instalimi, shërbimi është në dispozicion. Ju mund të blerë atë me licencë ose më vonë. Në readme.html file ju do të gjeni lidhje për të blerë instalimin e shërbimit:
  http://www.vbenterprisetranslator.co...=installations

  Edhe nëse forumi juaj është në italisht dhe postimet e kanë lang=saj kjo do të thotë, se ju e bëri tuaj vBET instalimi i gabuar dhe nuk ugar udhëzimet e instalimit. Ju duhet për të setup forum të gjuhës. Unë mendoj se ju lënë atë të paracaktuar (en).
  Fundit edituar nga vBET; 15-02-1811:31.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33