I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Temat 1 te 1 e 1

Forum: Diskutimet vBET5 përgjithshme

Përgjithshëm Diskutimet forum është për tema rreth (vB) Translator Enterprise vBulletin plugin / Mod - Mbështetje për machine translation dhe përkthimi manual.

  • Përgjigje: 0
  22-09-14, 11:38 Go to last post
 1. Sticky Thread Sticky: vBET dhe performanca

  Started by Marcin Kalak, 22-09-14 11:24
  forum, htaccess, language, memcache, seo, vbet, vbseo
  • Përgjigje: 2
  22-09-14, 11:35 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: Si për të bërë disa Teksti nuk përkthyer?

  Started by Marcin Kalak, 22-09-14 11:02
  automatic translation, blog, forum, language, translation, vbet
  • Përgjigje: 0
  22-09-14, 11:02 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: Përkthime manual

  Started by Marcin Kalak, 22-09-14 11:00
  automatic translation, forum, language, translation, vbet
  • Përgjigje: 0
  22-09-14, 11:00 Go to last post
  • Përgjigje: 0
  22-09-14, 10:59 Go to last post
  • Përgjigje: 3
  22-09-14, 10:54 Go to last post
 1. Vbet 5 nevojshme për të lëvizur në Vbulletin 5 saktë?

  Started by ctrenks, 11-10-18 21:53
  2 Faqet
  1 2
  plugin, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 10
  13-02-19, 14:56 Go to last post

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33