I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: Email Aktivizimi vetëm në gjuhën angleze

 1. #1
  VGF
  VGF is offline
  Anëtar
  Antarësuar
  Prill 2010
  Postime
  34

  Default Email Aktivizimi vetëm në gjuhën angleze

  Shpresojmë Michal nuk do të ndjehen të zhytur plotësisht kur ai të kthehet. Unë mendoj se ai tha se nuk kishte përmbytje të mëdha në Poloni. Gjë e mirë që ai ka më shumë të ndihmuar javën e ardhshme

  Anyway .... Unë u përpoq për nënshkrimin e një përdorues të ri me versione të ndryshme gjuhësore përkthyer e forumit tim ... dhe çdo herë email Aktivizimi gjithmonë vjen përmes në gjuhën angleze.

  Unë të sigurt për të zgjedhur gjuhën e përshtatshme (të ndryshme) si dhe në regjistrimin.

  Unë kam parametrat në vijim.

  Misc> tekstin origjinal për përdoruesit Trego> Normal
  Misc> tekstin origjinal për Trego mysafir> Normal
  Misc> Translate vBulletin mesazhet në JavaScript> Po
  Google Zbulimi Language> Gjithmonë përdorues besimit


  ndonjë ide?

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,946
  Shkrime
  1

  Default

  Hello. Po ne kemi përmbytje të mëdha në Poloni dhe unë isha në shpinë udhëtim të gjatë nga udhëtim pune. Dhe unë jam gjithashtu i lumtur që javën e ardhshme gëlon tona do të jetë më e madhe dhe ju si klientët tanë do të merrni përkrahje më të shpejtë dhe karakteristikat më të shpejtë të reja në vBET

  Kthehu në çështje. vBET nuk është mbështetur Emails përkthim në këtë moment.

  Ne tashmë kemi në listën tonë për t'u integruar TODO vBET me vB fraza të sistemit. Kur ajo do të jetë gati atëherë ne mund të shikoni mundësitë për goditje në njoftimin automatike email (e cila e bazon në fraza) dhe të bëjë vB zgjedhin fraza sipas përkthimit aktuale.

 3. #3
  VGF
  VGF is offline
  Anëtar
  Antarësuar
  Prill 2010
  Postime
  34

  Default

  Dhe unë jam gjithashtu i lumtur që javën e ardhshme gëlon tona do të jetë më e madhe dhe ju si klientët tanë do të merrni përkrahje më të shpejtë dhe karakteristikat më të shpejtë të reja në vBET
  Awesome, të mirë për të dëgjuar! Ky është një produkt i madh.

  Ne tashmë kemi në listën tonë për t'u integruar TODO vBET me vB fraza të sistemit. Kur ajo do të jetë gati atëherë ne mund të shikoni mundësitë për goditje në njoftimin automatike email (e cila e bazon në fraza) dhe të bëjë vB zgjedhin fraza sipas përkthimit aktuale.
  ok, thanks.

 4. #4
  Anëtar
  Antarësuar
  Jan 2010
  Postime
  53

  Default

  është kjo zgjidhet? Unë jam duke përdorur 3.3.6 dhe e-mail dont get përkthyer. dritare popup shumë

 5. #5
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  Përshëndetje!
  Ja përgjigje:
  Kthehu në çështje. vBET nuk është mbështetur Emails përkthim në këtë moment.

  Ne tashmë kemi në listën tonë për t'u integruar TODO vBET me vB fraza të sistemit. Kur ajo do të jetë gati atëherë ne mund të shikoni mundësitë për goditje në njoftimin automatike email (e cila e bazon në fraza) dhe të bëjë vB zgjedhin fraza sipas përkthimit aktuale.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31