I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Si për të ngritur Firewall

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Shtator 2010
  Postime
  14

  Default Si për të ngritur Firewall

  Kam një pyetje në lidhje me ngritjen e mia firewall.

  Kur ta përdor VBET, Ajo shkon jashtë për server regjistrimit dhe kontrolloni id mia licencës. Megjithatë, firewall im e bëjnë këtë proces shumë i ngadalshëm.

  Mund të më thoni se si kontrolloni licencë është bërë? si e cila IP dhe port e serverit tuaj? apo sugjerim të tjera për të ngritur firewall tim.

  Thanks

  [Përditësimin]

  ne slove problemin
  Nameserver ynë Linux është messed up. Kemi shtuar një DNS resolver të jashtëm për të zgjidhur këtë problem
  Fundit edituar nga chaoyueh; 19-11-1021:41.

 2. #2
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  Mrekulli Marked zgjidhet si atëherë.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33