I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Probleme me instalimin e vBET

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2010
  Postime
  12

  Default Probleme me instalimin e vBET

  Ashtu si në readme.html përshkruar:

  Code:
  Installation procedure for vBETTM 3.x
  
  Unzip vBETTM package file.
  Upload ALL files in the upload folder to your forum root folder.
  Install product file
  Go to Admin CP->Plugins & Products->Manage Products and click [Add/Import Product]
  For upload select do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml file from vBETTM package and click Import.
  Të gjithë vBET fotografi janë në / forume / upload / directory.
  Kur unë të fillojë të importojë file XML, instalimi varet deri me një mesazh të (në gjermanisht):

  Code:
  Importiere Add-on, Bitte warten...
  
  [:]
  Kur unë të ndryshojë në një pikë tjetër në CP Admin, it works. Kur unë të kthehem te Add-në, kjo tregon vetëm:
  vBulletin 4.0.8
  vBulletin 4.0.8-Blog
  vBulletin-CMS 4.0.8

  Ju lutemi ndihmoni.
  Fundit edituar nga Gordon78; 16-11-1000:44.

 2. #2
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  Ngarko GJITHA fotografi në dosje të ngarkoj në forum tuaj rrënjë dosje.
  dhe ju keni shkruar: "Të gjithë vBET fotografi janë në / forume / upload / directory. " Mundohuni të lëvizur këto dosje të / forume directory vend të / forume / upload.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2010
  Postime
  12

  Default

  thx, pashë kjo ishte missunderstanding tim.
  Anyways: unë mendoj se do të ishte më mirë të shkruani

  nga -> të
  në vend të
  në -> të

  dhe po, unë e di se vBulletin përdor gjithashtu të njëjtën fjali ...
  Unë mendoj se nuk do të jetë missunderstanding pak këtu.

  regards

  PS Ajo punon në këtë moment pa probleme. A ofrojnë ndonjë lloj optimization për klientët tuaj? (Kundrejt pagesës)

 4. #4
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  Ju lutem

  Quote Postimi origjinal është bërë nga Gordon78 View Post
  A ju ofrojmë disa lloj optimization për klientët tuaj? (Kundrejt pagesës)
  Nëse themi në lidhje me vBET performancës dhe optimizim, shikoni në temën në vijim: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31