I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 7 e 7

Thread: Përkthimi nuk punon URL

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  22

  Default Përkthimi nuk punon URL

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Original text

 2. #2
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  Përshëndetje jaryx,
  nuk ju provoni zgjidhjen e mëposhtme në tonë FAQ ?
  Sigurohuni që, siç ju keni vendosur. Dosjen tuaj htaccess
  Fundit edituar nga mateuszr; 12-11-1009:36.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  22

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga mateuszr View Post
  Përshëndetje jaryx,
  nuk ju provoni zgjidhjen e mëposhtme në tonë FAQ ?
  Sigurohuni që, siç ju keni vendosur. Dosjen tuaj htaccess
  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  E pra unë nuk e si se si jam dhe nuk punon

  Code:
  RewriteRule ^/?(ar|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|fi|fr|de|el|iw|hu|it|ja|ko|lv|lt|no|pt|ro|ru|sr|sk|es|sv|th|tr|uk)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
  RewriteRule ^/?(ar|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|fi|fr|de|el|iw|hu|it|ja|ko|lv|lt|no|pt|ro|ru|sr|sk|es|sv|th|tr|uk)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
  
  RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
  RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
  
  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
  RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
  Original text

 4. #4
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  Ok pra, ju lutem jepni disa kohë për ta bërë atë

 5. #5
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  Shikoni kodin burim e internetit tuaj përkthyer në çdo gjuhë - asnjë nga lidhjet janë përkthyer, kështu që problemi mund të jetë me vBulletin integrimit.
  Mund të kontrolloni, nëse ka ndonjë mbikëqyrje nuk ka ndodhur kur keni ndjekur udhëzimet në vBulletin Seksionin e integrimit në dosjen do-not-upload/readme.html, sidomos gjatë modifikim fotografi (functions_vbseo_createurl.php dhe functions_vbseo_url.php)

 6. #6
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  22

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Ju zaklozetować rreth subjektit. Me çdo vBulletin aktualce harruar të shtoni këto ndryshime. Thanks

  Btw shprehja "XBO X" kanë përfshirë censura? O
  Original text
  Fundit edituar nga kamilkurczak; 16-11-1013:13.

 7. #7
  Banned
  Antarësuar
  Nëntor 2010
  Postime
  95

  Default

  I madh
  Nëse themi në lidhje me censurën shprehjes së ... ndoshta për shkak të 2 letra 'X', disa model të gabuar .. Hetim të detajuar do të ndërmerren më vonë

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31