I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 17 12311 ... I funditLast
Temat 1 te 20 e 330

Forum: vBET4 Troubleshooting

Kanë disa probleme me vBET? Nuk mund të konfiguroni ose për të bërë të drejtuar vBulletin (vB) Enterprise Translator - mbështetjen tuaj për machine translation dhe përkthimi manual. Këtu ju do të gjeni ndihmë!

 1. Sticky Thread Sticky: FAQ

  Started by vBET, 09-10-09 18:03
  3 Faqet
  1 2 3
  forum, free, htaccess, integration, language, mod, plugin, seo, sitemap, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 21
  01-06-15, 10:00 Go to last post
  • Përgjigje: 28
  24-03-19, 23:29 Go to last post
 1. Zgjidhet VBulletin

  Started by CherelleWarren37, 04-08-18 12:21
  forum, vbet, vbseo, vbseo files
  • Përgjigje: 2
  25-11-18, 10:36 Go to last post
 2. Zgjidhet Gabim "Bot check"

  Started by Vetall, 14-09-18 12:42
  forum, language
  • Përgjigje: 2
  25-11-18, 10:32 Go to last post
 3. Për të shpjeguar Kontrolloni Statuscode 301 vs 302

  Started by Vetall, 26-10-18 14:24
  2 Faqet
  1 2
  forum, free, language, mod, seo, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 10
  25-11-18, 10:28 Go to last post
 4. Question Zgjidhet Duan për të blerë ndihme instalimi

  Started by bobf, 15-12-17 17:23
  forum, free, translation, vbet
  • Përgjigje: 3
  23-06-18, 21:31 Go to last post
  • Përgjigje: 5
  03-12-17, 12:17 Go to last post
 5. Zgjidhet përkthim manual nuk është duke punuar

  Started by dong, 28-10-17 15:26
  forum, vbet
  • Përgjigje: 2
  08-11-17, 22:12 Go to last post
 6. Cool Zgjidhet Çdo njëri u VBET punuar me nginx si prokurë

  Started by bhanuprasad1981, 13-06-10 13:33
  free, htaccess, mod, plugin, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 9
  02-09-17, 10:00 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  16-07-17, 11:54 Go to last post
 7. Zgjidhet Gabimet kur instalimi

  Started by The Slug, 23-06-17 20:48
  forum, language, plugin, vbulletin
  • Përgjigje: 9
  16-07-17, 11:53 Go to last post
 8. Zgjidhet Mesazhe të gjata dhe gabimi vbet_containsSeparated

  Started by dong, 17-05-17 23:30
  forum, vbet
  • Përgjigje: 4
  22-05-17, 18:36 Go to last post
 9. Zgjidhet Shtim i rel = "Etiketimet alternative"

  Started by Vetall, 28-02-17 19:28
  forum, vbet
  • Përgjigje: 2
  11-03-17, 09:18 Go to last post
 10. Zgjidhet Нужна Ваша помощь

  Started by Vetall, 10-01-17 20:18
  forum, language, translation, vbet
  • Përgjigje: 2
  11-01-17, 18:58 Go to last post
 11. Zgjidhet Error 310 (neto :: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS)

  Started by Matt Olieman, 18-08-12 05:24
  2 Faqet
  1 2
  forum, free, htaccess, integration, language, mod, sitemap, vbet, vbseo
  • Përgjigje: 17
  12-12-16, 18:47 Go to last post
 12. Zgjidhet Ndihmën e nevojshme

  Started by The Slug, 12-06-16 01:46
  forum, translation, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 2
  20-06-16, 10:15 Go to last post
 13. Zgjidhet Të mos përkthehet dhe problem me Yandex

  Started by yogasek, 04-04-16 18:52
  forum, htaccess, plugin, seo, translation, vbet
  • Përgjigje: 4
  07-04-16, 08:20 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  16-03-16, 08:34 Go to last post
 14. Question Zgjidhet Përkthyes nuk punon

  Started by kiroga3, 09-10-15 12:45
  forum, free, language, mod, seo, translation, translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 7
  19-10-15, 08:39 Go to last post
 15. Zgjidhet Asnjë mënyrë për të parë se sa më shumë nevojave të përkthyer?

  Started by ctrenks, 06-10-15 23:21
  2 Faqet
  1 2
  forum, free, language, machine translation, optimization, translation, translator, vbet
  • Përgjigje: 11
  14-10-15, 08:17 Go to last post

Faqe 1 e 17 12311 ... I funditLast

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33