I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Problem Rinise Shqiptare

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Shkurt 2011
  Postime
  13

  Default Problem Rinise Shqiptare

  Kam problem me Rinise Shqiptare i është në subdomain kur i kthyer seo lidhjeve është punon me këtë. htaccess në nën-domain

  RewriteEngine On
  # RREGULLAT për SEO Lidhje përkthim pa ndonjë SEO motor (në lidhjet e para vBulletin)
  # Nëse jeni duke përdorur vB "Rewrite Mod Friendly URLs 'pastaj këto rregulla vetëm para vB Rregullat
  RewriteRule archive / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
  RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
  RewriteRule 2 $? Language = $ 1 [QSA]

  Problemi është pas NDRYSHO GJUHËN unë dua të shoh ndonjë pic në galeri ..
  Site prej subdomain
  shembull:? gallery.mydomain.co / en / showimage xxxxx po ndryshon për të:? mydomain / en / showimage xxxx kështu shfletuesin cant gjeni web.

  Unë kam vBulletin ari dhe postimi i fundit foto dhe vBulletin fundit, vbet 4.3

  Unë kam tryied çdo gjë:

  Mund të ndihmoni mua?

  Në rrënjë i kanë htaccess me është të sigurojë nga vBulletin dhe vbet/ Google dosnt Chrom shfletuesin transalation ugar kryen sa çdo herë kur i klikuar në gjuhën galeri po ndryshon si default ..
  Fundit edituar nga Maciej; 08-05-1123:44.

 2. #2
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  ok Unë do të kontrollojë atë për ju

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31