I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Problemet Rinise Shqiptare

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Shkurt 2011
  Postime
  1

  Default Problemet Rinise Shqiptare

  Unë jam ka probleme instalimi VBet për të punuar me Rinise Shqiptare. Kam provuar udhëzimet e mëposhtme në vende të tjera pa dobi.

  Unë kam shkarkime fundit të dhe Foto vBulletin vBulletin pas është i instaluar në

  / Home / .... / public_html

  Rinise Shqiptare është instaluar in / home / .... / public_html / Rinise Shqiptare

  Kjo është edhe një photopost.xxxx.yyy

  Unë kam kopjuar stilin nga vBulletin për Rinise Shqiptare dhe
  përkthime flamuj shfaqen atje. Por kur unë klikoni mbi një flamur, ai hedhje përsëri në forumin kryesor me forum kryesore të përkthyera. Kur unë të kthehem në forum Rinise Shqiptare nuk është përkthyer. Kjo është gjithashtu një problem në qoftë se unë klikoni në ndonjë subforums e Rinise Shqiptare.

  Mund të ndihmojë dikush?

 2. #2
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  ju lutem paste këtu një url për integrimin udhëzimet që ju bëni.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Shkurt 2011
  Postime
  9

  Default Problemet Rinise Shqiptare

  ValuationEngineer.com / classifieds ValuationEngineer.com / shqyrtim dhe ValuationEngineer.com / Rinise Shqiptare

 4. #4
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  hello, Ju lutem mund të konfirmojë se kjo çështje është ende në forum tuaj (keni nevojë për ndihmën tonë akoma?)

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33