I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 3 123 I funditLast
Results 1 te 10 e 24

Thread: plugin ispy - usernames me <vBET_SNTA>

 1. #1
  Senior Member
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  257

  Default plugin ispy - usernames me <vBET_SNTA>

  Ka këtë int janë integruar me sukses vBET? Unë jam i interesuar edhe për të marrë faqen time iSpy përkthyer. Edhe në qoftë se unë mund vetëm të merrni përdoruesve saktë. Në këtë fazë unë jam marrë këtë:

  vBET_SNTA

  si përdoruesve në faqet e mia iSpy.

  Thanks!

  EDIT: Sorry shoh këtë në qoftë se për vb3, Vetëm dua të përmend, unë jam në vb4.
  Fundit edituar nga Taurus; 22-12-1008:56.

 2. #2
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  Po, këtu ju keni një udhëzime:
  # post1787 http://www.vbenterprisetranslator.co....html

  ajo që për këtë <vBET_SNTA>? ajo është ende në faqen tuaj apo jo?

 3. #3
  Senior Member
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  257

  Default

  Thanks Kamil. Kontrolli që tani.

  Unë nuk kam <vBET_SNTA> diku tjetër se këtu: iSpy

 4. #4
  Senior Member
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  257

  Default

  I ndjekur udhëzimet që lidhen me të Kamil, por unë ende të marrë këtë:  Ju lutemi ndihmoni.

 5. #5
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  Kjo është për shkak se emrin nuk është parsed këtu. Dhe kjo faqe nuk është përkthyer ende si kam parë. Ju lutemi të bëjë të gjitha integrimit hap pas hapi edhe një herë. Pas se kjo faqe duhet të përkthehen.

 6. #6
  Senior Member
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  257

  Default

  Çfarë do të thotë kjo faqe nuk është përkthyer?

 7. #7
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  kur ju klikoni në flamurin - për polish exaple - URL është korrekte, por faqja është ende në anglisht. duhet të përkthehet - kështu që tani vend nuk e përdorin lidh global_complete dhe emrin tuaj me <vBET_SNTA> nuk është parsed.

  Ku mund ta gjeni këtë mod? ajo është e lirë? Do bëja të doja të vë atë dhe kontrolloni.

 8. #8
  Senior Member
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  257

  Default

  A jeni duke iu referuar në këtë faqe? vaispy. Sepse web faqen time është creativx, dhe që është përkthyer!

 9. #9

 10. #10
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  dhe një pyetje tjetër.
  Ju lutemi të shikoni në bazën e të dhënave tuaja në tavolinë -> pas
  në këtë tabelë gjejmë kolonë - emrin>

  Ju lutem kontrolloni po ju keni përdoruesve në bazën e të dhënave në këtë tabelë me <vBET_SNTA> apo jo?

Faqe 1 e 3 123 I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33