I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Integrimi me Muslimanët Sitemap 3 planifikuar?

 1. #1
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  75

  Default Integrimi me Muslimanët Sitemap 3 planifikuar?

  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  Përshëndetje,

  është integrimi i vBET në Muslimanët Sitemap 3 planifikuar?

  Përshëndetje
  Original text

 2. #2
  Senior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  168

  Default

  Unë jam duke menduar se kjo nuk do të jetë shumë e vështirë, pasi kodin e njëjta ose të ngjashme të integrimit të ngjarë të jetë i përdorshëm.

  Në çdo rast, unë do të doja të shihja këtë si. Unë do të shkarkimit dhe të përmirësimit të sitemap reja brenda disa ditësh.

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,945
  Shkrime
  1

  Default

  Hello. Ne do të kontrollojë bën integrimin e vjetër është duke punuar këtë javë dhe të mos e dini. Nëse jo atëherë ne do të shikojmë për rrugën e integrimit të reja

 4. #4
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  Hello.
  I kontrolluar atë në forumet e mia test (version 3 e 4), kjo gjenerator sitemap me këtë hapat e integrimit: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  dhe vepra të mira

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31