I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Hi, punon vBET për këto!

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Shtator 2010
  Postime
  13

  Default Hi, punon vBET për këto!

  Hi, ne përdorim vBET per vBulletin 4.0.5 dhe punon me versionet e fundit të addons në faqen tonë!

  Turnetë dhe Shkalle
  Vbookie
  VB Kredite Deluxe

  Ne përdorim mbi 25 add-ons, dhe deri tani vBET punon me të gjitha. Ne probleme me Rinise Shqiptare Pro, por është ndoshta diçka që ne po bëjmë gabim. Unë do të kërkoj themelues bashkë-time nëse ajo është në rregull për të dhënë lidhjen këtu kështu që ju mund të shihni. Dhe ne kemi një stil me porosi të lëkurës dhe VB4 parazgjedhur stil.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,945
  Shkrime
  1

  Default

  Ne kemi instruksione për integrimin protopost pro - për fat të keq ata nuk e mbështesin global_complete fiksohem, kështu që ka nevojë për hapa të veçanta të integrimit, të ndërlikuar por përshkruar mirë, që mund të bëhet dhe të konfirmuar të punës, kur e bëri të përshtatshme

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33