I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: Si të mos ndryshojë një URL të tillë si një directory image

 1. #1
  Senior Member
  Antarësuar
  Qershor 2010
  Postime
  219

  Default Si të mos ndryshojë një URL të tillë si një directory image

  Unë u zhvillua në një çështje me imazhet në CMPS, unë kam imazhe të lidhura në faqe dhe kur kaloni lang, ID lang është shtuar në rrugën e imazhit.

  Slot Machine Forum - Big Win Cash slot makine nga rregullat e kundërshtarë, foto dhe video

  këtë faqe do gabim kur imazhi është i klikuar në qoftë se në një lang ndrysh.

  Thanks
  Chris

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,945
  Shkrime
  1

  Default

  Ju lutem përdorni opsionin për URLs injoruar - ju do të gjeni atë në vBET opsionet kryesore

 3. #3
  Senior Member
  Antarësuar
  Qershor 2010
  Postime
  219

  Default

  I dont duan të injorojnë faqe të tërë, unë vetëm understnad Jo pse prishet Lidhje imazhit, si unë përdor kodin e njëjtë imazhin Të gjitha Rishikimi Slots Star Casino $ 300 depozitave Casino Bonus Casino Slots nga All Star për të shtëna ekran, dhe ata punojnë ok edhe me kodin e qarkut në url.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,945
  Shkrime
  1

  Default

  Mos injoroni tërë faqen. Vetëm të shkojnë të burimit të parë se si duket html URL imazhit dhe injorojnë URL imazh (përdorimi pjese gjenerike e imazheve URL - kështu pjesë e cila është e përbashkët për këto imazhe).

 5. #5
  Senior Member
  Antarësuar
  Qershor 2010
  Postime
  219

  Default

  Kjo ishte ajo, në udhëzues që tregon directory me 'kuotat' dhe sigurisht që nuk punojnë, por ai ka punuar me të dhënat e para për dosjen e imazhit.

  Thanks again

 6. #6
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,945
  Shkrime
  1

  Default

  Great ju trajtuar atë

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31