I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 4 123 ... I funditLast
Temat 1 te 20 e 78

Forum: vBET4 Diskutime

Përgjithshëm Diskutimet forum është për tema rreth (vB) Translator Enterprise vBulletin plugin / Mod - Mbështetje për machine translation dhe përkthimi manual.

  • Përgjigje: 0
  23-10-13, 09:30 Go to last post
 1. Sticky Thread Sticky: vBET dhe performanca

  Started by vBET, 20-12-09 01:18
  2 Faqet
  1 2
  forum, htaccess, integration, language, seo, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbseo files, vbulletin
  • Përgjigje: 13
  22-02-13, 15:05 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: Si për të bërë disa Teksti nuk përkthyer?

  Started by Marcin Kalak, 31-08-12 10:45
  automatic translation, blog, forum, language, translation, vbet
  • Përgjigje: 0
  31-08-12, 10:45 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: Përkthime manual

  Started by Marcin Kalak, 30-08-12 10:50
  automatic translation, forum, language, translation, vbet
  • Përgjigje: 0
  30-08-12, 10:50 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: Si nuk punon - manual për mbështetjen e gjuhës shumë

  Started by vBET, 09-10-09 19:28
  3 Faqet
  1 2 3
  automatic translation, forum, free, integration, language, mod, plugin, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 22
  02-08-12, 10:16 Go to last post
  • Përgjigje: 3
  07-11-09, 01:42 Go to last post
 1. Duke shtuar hreflang HTMNLANGtags pyetje

  Started by ctrenks, 02-07-19 16:23
  forum, vbet
  • Përgjigje: 3
  03-07-19, 19:16 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  14-06-18, 08:54 Go to last post
 2. Question Ka vBet janë të braktisur?

  Started by bobf, 14-12-17 20:14
  forum, vbet
  • Përgjigje: 1
  16-12-17, 03:33 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  16-05-17, 17:03 Go to last post
 3. vBET dhe SEO

  Started by BlikeR, 20-08-13 13:19
  forum, free, language, seo, vbet, vbseo
  • Përgjigje: 3
  08-12-16, 21:35 Go to last post
  • Përgjigje: 6
  07-12-15, 19:25 Go to last post
 4. Kufizimi i përkthimit

  Started by Fabiano, 22-12-12 02:36
  forum, free, language, optimization, translation, vbet
  • Përgjigje: 9
  09-07-15, 09:02 Go to last post
  • Përgjigje: 5
  24-06-15, 08:05 Go to last post
  • Përgjigje: 8
  01-12-14, 09:07 Go to last post
 5. Punimet DBSEO

  Started by siparker, 14-03-14 16:53
  translation, translator, vbet
  • Përgjigje: 3
  04-11-14, 14:20 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  16-04-13, 13:15 Go to last post
  • Përgjigje: 5
  04-10-12, 19:19 Go to last post
 6. Unë i vranët të bëjë forumin

  Started by onlinemovierocks, 01-07-12 13:26
  forum, plugin, translation, translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 5
  07-07-12, 14:33 Go to last post
 7. Question A VBET vdekur?

  Started by Taurus, 29-05-12 13:59
  translation, vbet
  • Përgjigje: 2
  30-05-12, 23:40 Go to last post
 8. Paketa Gjuhësore

  Started by ItsDrew, 16-05-12 00:08
  language, translation, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  16-05-12, 21:47 Go to last post
 9. Google API në çfarë kosto

  Started by DirtRider, 26-03-12 05:12
  2 Faqet
  1 2
  forum, free, language, mod, translation, vbet
  • Përgjigje: 10
  05-05-12, 15:36 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  11-04-12, 16:58 Go to last post
  • Përgjigje: 3
  17-03-12, 21:20 Go to last post
 10. Question Ngjyra e tekstit?

  Started by Taurus, 03-02-12 05:07
  dropdown, forum
  • Përgjigje: 7
  15-02-12, 12:44 Go to last post

Faqe 1 e 4 123 ... I funditLast

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33