I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: vBET ka performancë të shkëlqyer!

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,967
  Shkrime
  1

  Default vBET ka performancë të shkëlqyer!

  Këto janë disa mendime të vBET përdoruesit e postuar në vBulletin.com

  Quote Postimi origjinal është bërë nga dai-kun View Post
  Unë kam mbi 1 milion postimet + dhe kanë përdorur këtë për një kohë tani. Unë nuk shoh ndonjë peshë të rëndë që rezulton nga ky mod.
  Source: vBulletin.org Forum - Shiko Postimin Tek - vB Translator Enterprise


  Quote Postimi origjinal është bërë nga 45wheelgun View Post
  Unë nuk e di atë që ju mendoni se është një bord i madh, por unë kam atë në drejtimin e një bord me 6000 përdorues aktivë, 450,000 postimet e bëra, dhe 50.000 përdoruesit. Run me mbi 1000 users online për orë të tëra në një kohë. Harta ime faqe është 2.100.000 faqe.

  Oh, dhe kjo shtesë shkon si një kampion pa tendosje të dukshme në sistem. Add-on rocks!
  Source: vBulletin.org Forum - Shiko Postimin Tek - vB Translator Enterprise

 2. #2
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  24

  Default

  po kam lexuar se atje, dhe të mirë, të dinë shumë

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31