I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 8 e 8

Thread: Rritja e të ardhurat e mia nga 20 $ / ditë deri në 200 $ / ditë

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  25

  Default Rritja e të ardhurat e mia nga 20 $ / ditë deri në 200 $ / ditë

  Unë duhet të them se im shumë i impresionuar me atë që vBET ka bërë për forumin tim.

  para se forumi im ishte shumë popullor, megjithatë që nga instalimi i vBet çdo gjë ka shkuar nga fuqia në fuqi

  Përmirësimet:

  Content indeksuar nga Google = x52 ..
  para se të kisha diçka si 12.000 urls indeksuara në google, tani kam më shumë se 130.000 dhe ende ngjitje!

  Gradat Keyword:
  Për shkak të përmbajtjes së rritur google ka kap, renditet e mia kanë dhe të vazhdojë të rritet.

  Traffic / Të ardhurat:
  Trokas në efekt nga gjuhë më shumë, më shumë përmbajtje, renditet në rritje ka ndikuar awsome në trafikun e mia e cila ka kthyer forumin tim rreth nga e bërë 20 $ të ardhura ditore deri në një mesatare prej rreth $ 100 deri edhe disa ditë të goditur 200 $ në ditë ardhurave.


  Unë do të rekomandojë këtë për të gjithë serioze në lidhje me forumin e tyre dhe unë sigurisht që do të jetë blerjen e licencave të mëtejshme për të instaluar në forumet e mi të tjerë.

  Negative vetëm ime për addon është se në një forum të madhe ajo mund të jetë CPU intensive, sidomos vbenterprisetranslator_seo.php

  Pra, në qoftë se mund të jetë i optimizuar më tej, atëherë do të isha një njeri i lumtur,
  Megjithatë CPU se ajo nuk e përdorur është e parëndësishme për të se sa kjo do të dëbojë forum tuaj përpara.
  Fundit edituar nga contemptx; 18-05-1021:52.

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Prill 2010
  Postime
  34

  Default

  Lidhje Site, ju lutem.

 3. #3
  Senior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  142

  Default

  Lidhje ju lutem?!?

 4. #4
  Junior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  25

  Default

  Unë kërkoj falje për vonesën në përgjigje, janë larguar për disa javë.
  faqe në fjalë është: Card Sharing CardSharing Forum Servers CCcam Newcamd GBox Dreambox

 5. #5
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  38

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga contemptx View Post
  Unë kërkoj falje për vonesën në përgjigje, janë larguar për disa javë.
  faqe në fjalë është: Card Sharing CardSharing Forum Servers CCcam Newcamd GBox Dreambox
  Site juaj është duke treguar një mesazh zënë për orën e fundit

  Çfarë mod ju përdorni për të bllokohet nga mysafirët, kur ngarkesa është e lartë?

 6. #6
  Junior Member
  Antarësuar
  Prill 2010
  Postime
  19

  Default

  Në përvojën time, nuk është e lehtë për të fituar (adsense) para nëpërmjet forum.
  Janë njolla Adsense tuaj shpallje duke CTR të lartë?

 7. #7
  Junior Member nectons's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Vend
  Πειραιάς
  Postime
  10

  Default

  Text automatically translated from: Greek to: Albanian
  Translated text
  Të vërtetë të mirë. Bravo për zhvilluesit. Unë ndoshta do të instalojë atë përsëri!

  Original text

 8. #8
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  mirëpritur tuaj

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33