I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 1 e 1

Thread: Historia ime me vBulletin Translator Enterprise

 1. #1
  Junior Member RootShell's Avatar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Vend
  USA / Maroku
  Postime
  14

  Default Historia ime me vBulletin Translator Enterprise

  Text automatically translated from: French to: Albanian
  Translated text
  Hi!

  Kam filluar javën e kaluar forumin tim të ri në frëngjisht në informatat aktuale dhe të zgjidhjes së problemeve, menjëherë pas instalimit të addon dhe indeksimin e parë në Google search engine, kam gjetur se faqe indeksuar me shumë gjuhë, kështu që unë do të gëzojnë shumë vizitorë nga vende të ndryshme dhe gjuhëve, unë gjithashtu kanë një sistem të instaluar ndarjen e të ardhurave Google Adsense në forum time, kështu që unë do të kemi shumë anëtarë në një kohë.

  Ky tekst është shkruar në frëngjisht, në sajë të Michał Podbielski Ne të lehtësuar detyrën e përkthimit me ndihmën e kësaj kërkese të fortë.

  Ky është vetëm fillimi .
  Original text
  Fundit edituar nga vBET; 04-11-0923:19. Arsyeja: Korrigjim Titulli

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31