I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 9 e 9

Thread: Ekipi vBET është në rritje

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Smile Ekipi vBET është në rritje

  Përshëndetje

  Ju lutemi të mirëpritur Kamil Kurczak si anëtar i ekipit tonë të ri, i cili do të jetë përgjegjës për kujdesin tonë të konsumatorëve. Pra, tani ne do të jetë në gjendje të ju japin mbështetje më të shpejtë

 2. #2
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  Përshëndetje
  Unë do të gëzojë të ndihmuar ju

 3. #3
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  75

  Default

  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  Përshëndetje dhe i mirëpritur!


  PS: Nëse ndonjëherë të dëshironi të zgjasë veten në zonën gjermane, apo gjermane frazat Mbështetje => Mesazh për mua
  Original text

 4. #4
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  Unë jam shumë i kënaqur me ofertën tuaj. Unë do të kujtoj
  faleminderit

 5. #5
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  27

  Default

  Ku jeni?

 6. #6
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  nga Polonia dhe çfarë për ju?

 7. #7
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  27

  Default

  Angli.

  Michal, a ka më shumë njerëz në rrugë dhe janë ata do të jenë përkrahës apo developers?

 8. #8
  VGF
  VGF is offline
  Anëtar
  Antarësuar
  Prill 2010
  Postime
  34

  Default

  Mirësevini Kamil, ju djema keni një të ardhme të ndritshme këtu besoj.

  Ndoshta plugin më të mirë të 2010!

 9. #9
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga Smiggy View Post
  Angli.

  Michal, a ka më shumë njerëz në rrugë dhe janë ata do të jenë përkrahës apo developers?
  Në këtë vit me siguri ekipi ynë do të rritet. Nuk mund të them saktësisht se si dhe kur, por ne jemi në rritje

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33