I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: vBET 4.2.2 lëshuar

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default vBET 4.2.2 lëshuar

  Përshëndetje

  Sot ne kemi për ju lirimin e të reja me disa bugs fikse dhe përmirësime të vogla. - Për detaje të plotë, ju lutem shih më poshtë.

  Çka është e re:
  • Mundësitë e zgjedhjes për flamujt drop-down menu pozicionet për CMS dhe navbar Blog
  • Added target = "_blank" për lidhjen e kreditit për të shmangur përdoruesit e lënë forumin tuaj


  Templates ndryshua: (Shtuar flamuj dimensione bazë të lë të kuptohet se Google)
  • vbenterprisetranslator_inpost_translate
  • vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
  • vbenterprisetranslator_flagsvbenterprisetranslator_flags


  Bugs korrigjohen:
  • Re-shifroj të gjitha të dhënat post nga pikëpamjet e përkthyer për të mos utf-8 forume
  • Bug korrigjohet për vBAdvanced CMPS integrimin
  • parsing globale langtitle
  • vBulletin mesazhe script përkthyer
  • Query string për lighttpd
  • Ditore / javore digests për vBulletin përdoruesit
  • Pritini langtitle në përkthimin CMS blloqe
  • Faqe bosh për disa blloqe CMS me langtitle


  PS për vBET 3.x përdoruesit:
  Së shpejti ne do të bëhen edhe lirimin 3.x me bugs fix

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Prill 2010
  Postime
  34

  Default

  Faleminderit. Instaluar dhe punuar ... të gjitha çështjet e gjuhës me blloqe forum fikse.

 3. #3
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  75

  Default

  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  A është në përputhje me vBulletin 3.5.1?
  Original text

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Nuk kontrollohen në 3.5.1 ende. Unë do të kërkoj Kamil për këtë dhe ne do t'ju japë konfirmim këtu

 5. #5
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  Përshëndetje,

  I kontrolluar një vBulletin 3.5.1 dhe çdo gjë është duke punuar si duhet. Forumi ynë është duke punuar në këtë version tani.

  Kështu vBET është në përputhje me vBulletin 3.5.1.

  gëzojnë

 6. #6
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  75

  Default

  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  Faleminderit për përgjigjen!

  Megjithatë, dje kisha updated tashmë dhe tani mund të gjeni asnjë gabim.
  Original text

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33