I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 1 e 1

Thread: Sitemap Generator integrimin e mbështetur për vBET4.x dhe të përmirësohet për vBET3.x

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default Sitemap Generator integrimin e mbështetur për vBET4.x dhe të përmirësohet për vBET3.x

  Hi

  vBulletin Sitemap Generator është mbështetur më në fund nga vBET 4.x - ju nuk keni për të rinovuar tuaj vBET - Vetëm ndiqni udhëzimet e integrimit më poshtë.

  Ne përmirësuar gjithashtu kodin e integrimit për vBET3.x Ky kod është dhënë nga vBulletin personelit dhe për fat të keq kjo ishte shumë e dobët. Nuk ishte shumë e çështjeve të performancës. Ne lëvizur disa kodin jashtë lak dhe tani është shumë më e shpejtë dhe marrjen e burimeve më pak të Ju lutem vini re se në qoftë se ju tashmë e kishte të integruar Sitemap Generator dhe duan për ndryshimet e bëra atëherë ju duhet të hiqni kodin e vjetër shtuar për integrim. Ju do të gjeni atë në mes të comments:
  PHP Code:
  //additional code 
  HERE_IS_OUR_INTEGRATION_CODE
  //end additional code 
  Gjithashtu ju lutem vini re se si parazgjedhje të sitemap do të shtohen faqet e përkthyer vetëm për faqet e thread të parë. Zgjidhje e mëparshme ishte duke shtuar se në të gjitha faqet thread (nëse thread kishte disa faqe) - nuk ka shënim poshtë si do të këtë në qoftë se ju ende preferojnë këtë zgjidhje

  Udhëzimet e integrimit për vBET3.x: http://www.vbenterprisetranslator.co...tegration.html
  Udhëzimet e integrimit për vBET4.x: http://www.vbenterprisetranslator.co...tegration.html
  Fundit edituar nga vBET; 19-03-1000:39.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33