I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: vBET 4.1.0 Released - BETA

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default vBET 4.1.0 Released - BETA

  Një tjetër hap të madh në mbështetjen e komunitetit shumëgjuhëshe - vBET4.1.0

  Gjëja më e mirë - ajo mbështet suite vBulletin Botime. Co tani mund të ketë mbështetje në shumë gjuhë dhe CMS Blogs Details më poshtë:
  - Mbështetje Multilingual për blogs (Entries në dhe komentet)
  - Mbështetjen e shumë gjuhë për komentet CMS
  - Përkthen Blogs URL
  - Përkthehet URL për artikuj CMS dhe seksione CMS

  Gëzojnë

  PS.
  Ju lutem mbani parasysh se në vBET 4.x nuk është e mbështetur ende vBulletin, Por ajo së shpejti do të. Kjo është ajo që ne jemi duke shkuar në lirimin e ardhshëm. Pra, së shpejti ju do të jetë në gjendje të përdorin vBET 4.x me vBulletin - Ju lutem mos provoni tani

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  75

  Default

  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  Azhornimi i bukur

  Edhe në qoftë se unë pres në mbështetje duhet Muslimanët
  Original text

 3. #3
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  64

  Default

  ndonjë më të reja në lidhje me vbet duke punuar me vBulletin, Nga dita që kam aftësi të kufizuara vbet për shkak të vBulletin, Trafiku im është gati gjysma

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Në këtë moment kemi vBET duke punuar me vBulletin dhe përkthimin lidhjet për: temat, blogs, artikuj CMS, seksione CMS, CMS kategori.

  Sot ne do të testojë me faqe arkiv, RSS dhe RSS blog. Nëse çdo gjë do të jetë mirë ne jemi të gatshëm për lirimin. Pra, ka një ndryshim që do të jetë këtë javë Kjo nuk është një premtim ... OK, ne do të bëjmë çmos

  Unë e di se ka gati gjysma e trafikut nuk është gjë e mirë, por nga ana tjetër ju mund të ndjeheni tani se sa e mirë ideja ishte për të blerë vBET OK - vetëm shaka. Mënyrë tjetër ...

  Ne do të bëjmë çmos
  Fundit edituar nga vBET; 13-03-1000:59.

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  OK - Arkivi dhe janë duke punuar mirë RSS me vBulletin Tani pastrimin e kodit, duke kontrolluar bën diçka të lënë TODO për këtë lirim dhe ne jemi të gatshëm

  Unë mund të them se ka mundësi 95% që e reja vBET lirimin (mbështetëse vBulletin) Do të jetë në këtë javë

 6. #6
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  64

  Default

  unë shpresoj për të parë se shpejti

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33