I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 1 e 1

Thread: vBET 4.0.0 Released - BETA

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default vBET 4.0.0 Released - BETA

  Hi

  Shumë njerëz po e priste këtë moment dhe kjo ndodh tani! vBET po mbështet vBulletin 4. Natyrisht kjo është në fazën Beta nga vBulletin 4,0 vetvete nuk është në GOLD ende dhe se ndryshimet shumë në çdo njoftim.

  vBET 4.0.0 do të punojnë në vBulletin 4.0.2 Mos përdorni atë me versionin e parë. Siç ishte shkruar vetëm - vB ndryshime shumë në çdo njoftim.

  Në këtë moment ajo është e përkrahur Forum vBulletin. Në versionin e ardhshëm, ne do të mbështesë gjithashtu dhe CMS Blog nga Botime Suite. Dhe në lirimin e ardhshëm, e ardhshëm ne do të shtojë përkrahjen për vBulletin Sitemap Generator dhe. Pra, në këtë moment ju lutem mos instaloni atë nëse jeni duke përdorur vBulletin (Ne do të bëjmë të shkojnë tona më të mira të ju japin këtë mbështetje shpejt )

  Çka është e re në këtë version:
  - Ai mbështet vBulletin 4
  - Ai mbështet përkthime URL për URLs amtare vBulletin Friendly (për temat dhe tani edhe për forume)
  - Për arsye të performancës kemi bërë zona më e shkurtër nuk e përkthyer: <!--vBET_SNTA-->Kjo nuk do të përkthehen<!--vBET_ENTA--> (Shortcuts të Fillimi Jo Area përkthyer dhe fund nuk Area Translated)

  ENJOY!

  PS.
  Për klientët tanë të cilët ishte i pritur për këtë dhe blerë shërbimi i instalimit: në qoftë se ju nuk jeni duke përdorur vBulletin, Kanë instaluar Vbulletin 4.0.2 dhe doni të merrni instalimin tuaj të vBET 4 tani - ju lutem na kontaktoni me detaje qasje (me postë apo PM te vBET). Përndryshe - vetëm të na kontaktoni, kur ju dhe vBET 4 do të jetë gati për instalimin në forum tuaj
  Fundit edituar nga vBET; 23-02-1018:22.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31