I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 8 e 8

Thread: vBET 4,0 ndoshta jo kaq shpejt

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default vBET 4,0 ndoshta jo kaq shpejt

  Hi.

  Sinqerisht ishim gati sot për lirimin e vBET4.0.0 Nuk është një, por - ajo ishte testuar në vBulletin4.0.1 para se të prodhimit kemi bërë test të shpejtë nën 4.0.2 dhe duket se ka rrëmujë të plotë me URL (redirections dhe encoding).

  Deri tani ne jemi akordim vBET4.0.0 për vBulletin4.0.2 dhe ka mundësi që ne do të duhet të presin me lirimin e deri vB4.0.3 - ne zbulojmë bug serioz në vB4.0.2 e cila nuk na lejon për lirimin e tani (Zbatuar URL Canonical "strikte" - nuk punojnë për IE dhe Opera - vBulletin Forumi - Projekte).

  Ndoshta ne do të punojmë në zgjidhjen tonë duke u përpjekur për të ardhur raundin e kësaj çështjeje në qoftë se ne zgjidhjen e çështje të tjera URL që shfaqet në vB4.0.2

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  67

  Default

  Ata fikse 250 bugs në publikimin e fundit! Unë mund ta imagjinoj të vështirë në vend të saj deveolping një mod të plotë në qoftë se ata bëjnë ndryshime ndoshta 700-800 kodin gjatë 4-5 muajve të parë të ciklit te jetes e vBulletin 4. Strategjia ime është të mos prekë vBulletin 4 për disa muaj anyway.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  27

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga krisp View Post
  Ata fikse 250 bugs në publikimin e fundit! Unë mund ta imagjinoj të vështirë në vend të saj deveolping një mod të plotë në qoftë se ata bëjnë ndryshime ndoshta 700-800 kodin gjatë 4-5 muajve të parë të ciklit te jetes e vBulletin 4. Strategjia ime është të mos prekë vBulletin 4 për disa muaj anyway.
  Unë plotësisht pajtohem.

  Kam ndërmend të rrinë me 3,8 për një kohë të gjatë akoma.

  vB 4 në thelb nuk do të GOLD kur ju e konsideroni të produktit keni pasur më parë përmirësimin e (3.8) dhe se si të gjitha këto të mete të re janë tipare të tjera në mënyrë retrospektive ndikojnë në mungesë të vB kur ata nuk kanë qenë edhe prekur, me këtë dua të them asnjë ndryshim në kodin.

  Nuk ka situatë të kështu që është mbi të gjitha 3.8.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  Po kjo është një dhimbje që të sigurojë softuer në varësi të diçka jo shumë të qëndrueshme në kodin e ...

  Anyway - pas disa ditësh e testeve dhe gjetja dhe korrigjimi i disa çështje, si dhe gjetja e disa çështje të cilat duhet të korrigjohen nga vB ekip si vB bug ne mendojmë se ne jemi të gatshëm për lirim BETA. Ajo do të jetë e mundur të dalë nga faza BETA për aq kohë sa nuk do të jetë vB4 GOLD, por gjërat më janë duke shkuar mirë dhe shumë njerëz janë duke pritur për vBET4.0 Kështu që unë mendoj se ne jemi të gatshëm për atë sa më shumë që ne mund të jetë në këtë situatë

 5. #5
  Anëtar
  Antarësuar
  Jan 2010
  Postime
  46

  Default

  Text automatically translated from: Hebrew to: Albanian
  Translated text
  Edhe pse ne të gjithë dëshirojmë një sistem të përzemërt VB4, presin me durim deri sa nuk do të rregullojmë se do të punojë si duhet .... Momenti më i gjatë se të VB4 unë nuk do të sugjeroja për të lëvizur ende.
  Unë kam qenë gabim kam bërë që të përmirësuar sistemin tim 4
  Original text

 6. #6
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga dacho View Post
  Text automatically translated from: Hebrew to: Albanian
  Translated text
  Edhe pse ne të gjithë dëshirojmë një sistem të përzemërt VB4, presin me durim deri sa nuk do të rregullojmë se do të punojë si duhet .... Momenti më i gjatë se të VB4 unë nuk do të sugjeroja për të lëvizur ende.
  Unë kam qenë gabim kam bërë që të përmirësuar sistemin tim 4
  Original text
  Po - Unë supozoj se jo të gjitha do vBulletin 4 Por ne ende kemi klientë që dëshiron vBET për vBulletin 4 kështu që ne t'i jepte

 7. #7
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  4

  Default Në rritje, të shpejtë e karburantit

  Text automatically translated from: Chinese to: Albanian
  Translated text
  Rritje të shpejtë, karburantit, duke shpresuar për të bërë detajet e SEO
  Original text

 8. #8
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga shikeren View Post
  Text automatically translated from: Chinese to: Albanian
  Translated text
  Rritje të shpejtë, karburantit, duke shpresuar për të bërë detajet e SEO
  Original text
  Aspak Ju lutem mos harroni se ne nuk jemi duke e bërë atë nga e para - ne kemi tashmë të punës, kodi i testuar mirë që ne vetëm duhet të integrohen me versionin e ri të vB

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33