I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 7 e 7

Thread: vBET 3.3.1 Released

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default vBET 3.3.1 Released

  Përshëndetje

  Ne fikse disa gjëra, shtoni një mundësi më shumë konfigurimit dhe të bërë ndryshime në përputhje me ndryshimet në Google API. Detajet më poshtë

  Çfarë ka të re:
  • Parametra të veçanta për të treguar tekstin origjinal për përdoruesit dhe të ftuar (+ strategji shtesë për të mos të them edhe se ishte përkthyer)
  • userip shtuar për të kërkuar Google për përkthime


  Mete Corrected:
  • Teksti origjinal injeksion JavaScript corrected
  • Corrected Meta Description encoding çështje
  • URL ndjekja gjatë redirection https korrigjuar
  • vbetflag-çështje corrected
  • Korrigjimi për faqet e arkivit me vBulletin
  • Përkthimi korrigjohet ndjekja për kodet gjuhësore me '-'

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  80

  Default

  Sweet! Përditësimi tani thanks!

  Htaccess është i njëjtë si më parë?

 3. #3
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  75

  Default

  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  Ne kemi nevojë vetëm të instaloni fotografi FTP dhe të prishësh produkt?

  A kishte ndonjë ndryshime të tjera?
  Original text

 4. #4
  Junior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  8

  Default

  Unë kam këtë grup për të treguar tekstit origjinal si dhe e bëri të sigurt template vbenterprisetranslator_inpost_translate u ri-freskua ... por teksti origjinal nuk është ende duke treguar, a ka ndonjë gjë tjetër unë duhet të bëjmë që të ketë ende të tregojnë?

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga Michael View Post
  Sweet! Përditësimi tani thanks!

  Htaccess është i njëjtë si më parë?
  Po Ajo është e njëjtë si në 3.3.0

 6. #6
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga Kolbi View Post
  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  Ne kemi nevojë vetëm të instaloni fotografi FTP dhe të prishësh produkt?

  A kishte ndonjë ndryshime të tjera?
  Original text
  Ngarkoni fotografi dhe produkteve të importit.
  Të gjitha ndryshimet janë përshkruar - kjo është më së shumti fix release.

 7. #7
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga Lissa View Post
  Unë kam këtë grup për të treguar tekstit origjinal si dhe e bëri të sigurt template vbenterprisetranslator_inpost_translate u ri-freskua ... por teksti origjinal nuk është ende duke treguar, a ka ndonjë gjë tjetër unë duhet të bëjmë që të ketë ende të tregojnë?
  Ju lutem jepni URL për faqe kur unë mund të shoh atë. Gjithashtu ju lutem tregoni se çfarë është duke juaj për mysafirët?

  Ajo duhet të funksionojë në qoftë se template është deri në datën - kështu që nëse nuk keni bërë modifikime manual duhet të jetë duke punuar. Ju lutemi të hapur temë të re për këtë në raportime të metash me të dhënat e unë isha pyetur rreth. Thanks

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31