I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 4 123 ... I funditLast
Results 1 te 10 e 31

Thread: Planet ndryshuar për lirimin vBET 3.3.0

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default Planet ndryshuar për lirimin vBET 3.3.0

  Përshëndetje

  Sepse shumë nga klientët tanë të vetëm nuk mund të presim kur të reja version, të mirë dhe më i shpejtë i vBET do të lirohet ne kemi vendosur për ndryshimet e bëra në orarin Në fakt - klientëve tanë janë që i jep drejtim për produktin tonë.

  Kështu vBET 3.3.0 do të dalë javën e ardhshme (ndoshta në fund). Ne kemi bërë ka shumë optimizations performancës (DB më të mirë, më pak CPU, memorie më pak), shtuar funksionalitete të reja dhe të korrigjuar disa bugs. Ju lutemi vini re se ne ende kemi listën e gjatë të gjërave që kemi planifikuar që të bëjmë për vBET 3.3.0 - ata që do të jetë e kaloi në 3.4.0, 3.4.0 dhe pas ne do të bëhen vBET 4.0.0 (për vBulletin 4.0). Kështu në fund vBET 4,0 do të dalë në të njëjtën kohë dhe ju do të keni më të shpejtë version optimizuar - vBET 3.3.0

  Për shkak se jo të gjitha gjërat që ishte shënuar si për t'u bërë në të vërtetë do të jetë 3.3.0. Pra, nëse disa Feature request, bug report, ose nuk do të mbyllet kjo do të thotë se ne id Shifter të vBET 3.4.0

  Që nga klientët tanë tashmë të mësohen për të rejat e thjeshtë ne mendojmë se ajo është me të vërtetë zgjidhje e mirë, që të ju jap versionin më të shpejtë të përmirësuar - edhe në qoftë se ne kemi ende disa përmirësime në planet jashtë

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  80

  Default

  Unë jam i kënaqur për të dëgjuar këtë!

  Unë kam një pyetje, do të vbet ende të mbështeten për vb3x kur është lëshuar versioni vb4?

  Thanks.
  Fundit edituar nga Michael; 09-01-1023:59.

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Po linja kabinë do të mbështetet

 4. #4
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  80

  Default

  Mbresëlënës thank you.

 5. #5
  Senior Member
  Antarësuar
  Dhjetor 2009
  Postime
  276

  Default

  e madhe nuk mund të presim!

 6. #6
  Anëtar
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  64

  Default

  sa kohë ajo mund të marrë për vb4 version të përputhshëm për të ardhur në internet?

 7. #7
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  34

  Default

  Text automatically translated from: Arabic to: Albanian
  Translated text
  Histori e bukur dhe falënderoj atë dhe sukses
  Original text

 8. #8
  Junior Member
  Antarësuar
  Jan 2010
  Postime
  15

  Thumbs down ÇFARË ?????? Kjo nuk është vB4 compatible?

  ÇFARË ?????? Kjo nuk është vB4 compatible?

  Unë shkova në supozimin në vbulletin.org se vBET ishte vB4 compatible. Kjo është e gjitha mbi "4,0 vBulletin Shtesa" Nuk ka ndonjë shenjë se vBET 3 nuk është në përputhje me vB4 dhe unë vetëm ju ka dërguar my $ 90.

  Tani unë e di pse ajo nuk ka punë pas instalimit të tij në vB4

  Kjo për mua zotëri, është e reklamave të rreme ************

  Do të doja një përgjigje të shpejtë, ose ju lutem dërgoni paratë e mia.

  Matt Olieman
  mycockpit.org

 9. #9
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga bhanuprasad1981 View Post
  sa kohë ajo mund të marrë për vb4 version të përputhshëm për të ardhur në internet?
  Mars. Tani për tani versioni i lirë tashmë është në përputhje

 10. #10
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga Matt Olieman View Post
  ÇFARË ?????? Kjo nuk është vB4 compatible?

  Unë shkova në supozimin në vbulletin.org se vBET ishte vB4 compatible. Kjo është e gjitha mbi "4,0 vBulletin Shtesa" Nuk ka ndonjë shenjë se vBET 3 nuk është në përputhje me vB4 dhe unë vetëm ju ka dërguar my $ 90.

  Tani unë e di pse ajo nuk ka punë pas instalimit të tij në vB4

  Kjo për mua zotëri, është e reklamave të rreme ************

  Do të doja një përgjigje të shpejtë, ose ju lutem dërgoni paratë e mia.

  Matt Olieman
  mycockpit.org
  Nuk ka asnjë vend në faqen tonë ose forumin që vBET 3.x është në përputhje me vB4 dhe ka shumë laces ku është shkruar se ajo nuk është. Edhe në vbulletin.org janë komente për njerëzit me shkrim që nuk mund të prisni derisa versionin e paguar do të jetë kompatibil. Nuk kishte asnjë reklamat thënë se vBET 3.x është në përputhje me vB4. Nëse ju mendoni ndryshe - ju lutem të na treguar atë që ju shkruani ne do të korrigjuar atë për të shmangur konfuzionet në të ardhmen.

  Lirimi i vBET 4.0, e cila do të jetë në përputhje me vB4 është planifikuar për muajin mars.
  Fundit edituar nga vBET; 11-01-1020:54.

Faqe 1 e 4 123 ... I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33