I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: vBET 2.4 - versioni i lirë për vBulletin 4.0 Released

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default vBET 2.4 - versioni i lirë për vBulletin 4.0 Released

  Përshëndetje

  Ne vetëm lëshuar versionin e lirë për vBulletin 4.0.

  Ajo është ende në fazën beta. Kjo nuk është testuar me vBulletin 3.5 ende. Ne do të mbulojë këtë në lirimin e ardhshëm

  Ne lëshuar këtë version të lirë në fillim, sepse shumë njerëz ishte i kërkuar për të dhe për të marrë përvojë për integrimin version të paguar

  Kështu që gëzojnë

  Ju do të gjeni këtu:
  vBET 2.4.x - versioni i lirë për vBulletin 4.0
  Fundit edituar nga vBET; 07-01-1017:45.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  2.4.1 Released

  Version falas të vBET per vBulletin 4 u lirua pas testeve me vBulletin 3.5. Ende në fazën beta, por gëzojnë!
  Ju do të gjeni këtu:
  vBET 2.4 - versioni i lirë për vBulletin 4

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Dhjetor 2009
  Postime
  2

  Default

  Text automatically translated from: Hebrew to: Albanian
  Translated text
  Këtë komb të përkthehet në anglisht si buzët automatike Fu?
  Original text

  edhe se nuk e tij të saktë, por prensebal është e njëjtë e bën atë të bëjë atë në versionin e ri VB4?
  Fundit edituar nga Yarik; 11-01-1023:27.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Po - përmbysur tekst punon edhe në vBET 2.4.x

  Rreth përkthime - disa janë të mëdha, disa jo aq e madhe Ashtu si me përkthime automatike. Por çështja është - njerëzit janë në gjendje për të diskutuar në këtë mënyrë dhe madje gëzojnë atë

  Shih në këtë forum se sa diskutimet janë bërë në gjuhë të ndryshme Sigurisht version falas lejon vetëm për të përkthyer - një paguar lejon për të shkruar në gjuhë të ndryshme.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33