I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 3 e 3

Thread: Forum në server të ri

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default Forum në server të ri

  Hello.

  Ne vetëm u transferua forum server të ri

  Nëse ju gjeni se ka disa çështje me të bashkëngjitni skedarë ngarkimi ose diçka të tillë - ju lutem na tregoni, ne do të saktë të shpejtë

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  80

  Default

  Ajo është shumë më e shpejtë vbet!

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  Po Dhe ende - keq për problemet e fundit. Me të vërtetë nuk ishte zgjuar për të vënë 4 forume në një llogari të përbashkët Sidomos kur vBET forum rritet në këtë shpejtësi.

  Tani për tani vBET forum është ekskluzivisht në serverin tonë VPS dhe ne jemi në gjendje për të shtuar burimet e reja në kohë të shkurtër, nëse ajo do të jetë e nevojshme

  Gjithashtu unë tashmë e pa se forum duke pasur disa çështje (të bashkëngjitni skedarë të vjetër të zhduken, pasi shtigjet është ndryshuar). Në qoftë se kjo do të jetë e nevojshme ne do të korrigjuar ato, por në këtë moment kemi shumë punë në 3.3.0 dhe attachments ishte në çështje të zgjidhur / e mbyllur.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33