I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 2 12 I funditLast
Results 1 te 10 e 15

Thread: Version beta hershme të vBET 3.3.0 në këtë forum

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default Version beta hershme të vBET 3.3.0 në këtë forum

  Hello.

  Ne kemi ende shumë për të bërë në vBET 3.3.0 (listë e madhe e karakteristikat dhe disa bugs pak). Por ne tashmë e bërë shumë ndryshime. Sidomos në zonën punën (kryesisht cache dhe redirection përmirësuar).

  Ne bëjmë çmos për të provuar të gjitha funksioneve, por për ta bërë atë edhe më të mirë kemi drejtuar këtë version të hershme këtu (gjithashtu do të kandidojë në forum të tjera reale). Faleminderit që ju mund ta provoni atë vetëm duke përdorur forumin tonë. Pra, nëse ju të gjeni këtu disa çështje të reja ju lutem na tregoni. Thanks që kur vBET 3.3.0 do të lirohet në fund do të jetë me të vërtetë të qëndrueshme

 2. #2
  Senior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  168

  Default

  Do të vBET 3.3 jetë në përputhje me vBulletin 3.5?

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Me aq sa di vBulletin 3.5 është për vBulletin 4. Ne do të bëhet vBET në përputhje me vBullein 4 vetëm pas lirimit 3.3.0.

  Pra, së pari, ne do të mbyllet ndryshime të mëdha nga lëshimi i vBET 3.3.0 dhe pastaj do të bëhet vBET 4.0.0 i cili do të jetë në përputhje me vBulletin 4 dhe vBulletin 3.5

  Sipas planeve tona vBET 3.3.0 do të dalë në janar (nuk mund të them saktësisht se kur - mund të jetë fillim, mund të jetë në fund). Atëherë ne do të fillojë të punojë mbi vBET 4.0.0. Ne ende nuk e shikoni se sa ndryshime do të jetë e nevojshme, por ne shpresojmë se do të jemi në gjendje të lëshojë 4.0.0 mars.

  Për të dhënë me të vërtetë të qëndrueshme vBET Version 4.0 ne së pari do të integrohen version falas (vBET 2.x), kështu që qindra të forumeve do të provuar atë në qindra konfigurimin. Dhe ne do të përdorim eksperiencën tonë gjatë integrimit të version komerciale

 4. #4
  Senior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  168

  Default

  vBulletin 3.5 është për të dy 3.8 dhe 4.x.

 5. #5
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  27

  Default

  Michal, do të këtë version të ri të rregulluar çështjet e mbingarkesat si ato që kemi experiened në këtë faqe, ose është se lidhur me diçka tjetër?

 6. #6
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  67

  Default

  Do / DA / sv / çështjet ("links dyfishtë dosje") dhe / vbet_flag / links (si ne diskutuam mbi pm) + VB tags në njoftim mesazhe pm email të korrigjohet në 3.3.0?

 7. #7
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga moman View Post
  vBulletin 3.5 është për të dy 3.8 dhe 4.x.
  Pra, ne do të merret vBulletin 3.5 në zyrtare vBET 3.3.0 release

 8. #8
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga Smiggy View Post
  Michal, do të këtë version të ri të rregulluar çështjet e mbingarkesat si ato që kemi experiened në këtë faqe, ose është se lidhur me diçka tjetër?
  Çështje me mbingarkesa nuk ka të bëjë me vBET. Kjo është për shkak se në këtë moment kemi drejtuar 4 forume (2 reale dhe 2 testimit) në një llogari të përbashkët dhe për ofruesit tonë kjo është shumë vetëm. Ne tashmë e blerë vend në server të tjera dhe ne do të lëvizin vBET forum atje, por ne kemi disa çështje të konfigurimit, kështu që mund të marrë një kohë.

 9. #9
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga krisp View Post
  Do / DA / sv / çështjet ("links dyfishtë dosje") dhe / vbet_flag / links (si ne diskutuam mbi pm) + VB tags në njoftim mesazhe pm email të korrigjohet në 3.3.0?
  vbet_flag / çështje është zgjidhur tashmë. Nëse doni të shpejtë të rregulluar vetëm të shtoni këtë linjë në vbenterprisetranslatoor_seo.php në fund të parë në qoftë se deklaratë:
  Code:
  $_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_GET['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);
  / DA / sv / çështja është ende në listën TODO, por kjo është e lehtë dhe me siguri se do të korrigjohet në 3.3.0

 10. #10
  Senior Member
  Antarësuar
  Dhjetor 2009
  Postime
  276

  Default

  nuk mund të presim për të parë këtë version! Cilat janë të gjitha fixes dhe tipare të reja?

Faqe 1 e 2 12 I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33