I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: vBET 3.2.2 - paketë të shpejtë korrigjim

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default vBET 3.2.2 - paketë të shpejtë korrigjim

  Hello.

  Ne kemi zbuluar gabim i vogël por të rëndësishëm në vBET 3.2.2. Kjo nuk e dëmton funksionalitetin tuaj në asnjë mënyrë, por ne rekomandojmë që të shkarkoni versionin 3.2.2 përsëri dhe nga kjo paketë korrigjohet të ngarkoj në serverin tuaj përsëri 2 fotografi nga upload directory:
  - / Përfshinë / vbenterprisetranslator_functions.php
  - / Përfshinë / vbenterprisetranslator_functions_detection.php

  Bug është i lidhur me dërgimin header referrer e cila është e nevojshme nga TOS Google. Ju lutemi të doze siç përshkruhet më poshtë të jetë plotësisht në përputhje me TOS Google.

  Nëse jeni duke versionin më të ulëta se përditësimin e plotë është e nevojshme.

 2. #2
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  34

  Default

  Text automatically translated from: Arabic to: Albanian
  Translated text
  Arabic Tzarbatjah të njëjtin drejtim si anglisht, frëngjisht

  Duke shkruar në arabisht në fillim të temës nga e djathta në të majtë, jo nga e majta në të djathtë
  Original text

 3. #3
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  34

  Default

  Unë ende janë bllokuar nga google
  mund të u ndihmojnë mua me dergoni e-mail për ta
  web faqen time: alwatanyh.com

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga yahoooh View Post
  Text automatically translated from: Arabic to: Albanian
  Translated text
  Arabic Tzarbatjah të njëjtin drejtim si anglisht, frëngjisht

  Duke shkruar në arabisht në fillim të temës nga e djathta në të majtë, jo nga e majta në të djathtë
  Original text
  Ajo është përshkruar atë që është e fiksuar në paketë korrigjim të shpejtë - gjëra të tjera do të vijë në 3.3.0

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga yahoooh View Post
  Unë ende janë bllokuar nga google
  mund të u ndihmojnë mua me dergoni e-mail për ta
  web faqen time: alwatanyh.com
  Ju lutemi të rrinë në thread ku është historia e plotë. Pyetni për atë atje dhe ne do të ju shkruaj përmbajtjen e mesazhit të cilat ju mund të e-mail to Google

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33