I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 3 e 3

Thread: vBET 3.2.1 Released - doze

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default vBET 3.2.1 Released - doze

  Hello, duket se funksionalitetin e re e madhe e gjuhës zbulimin automatik të mesazhit kishte metash vogla në 3.2.0. Vetëm për mesazhe me kuotat e cila kishte linja të reja njohje ishte e rreme për shkak të atyre që citon (duhet të hiqet për qëllime të njohjes).

  Kjo çështje është korrigjuar tashmë në 3.2.1 që kështu të mund të gëzojnë plotësisht këtë funksionalitet të madh të re

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  JU LUTEM HOLD ON me instalimin 3.2.1 - duket se bug ekziston ende dhe ajo mban përgjigjet me thonjëza.

  Ne kemi bërë analizat, por ne miss diçka. Shumë keq për telashe. Ne jemi duke punuar në korrigjimin tani dhe duhet të duket e shpejtë

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
  JU LUTEM HOLD ON me instalimin 3.2.1 - duket se bug ekziston ende dhe ajo mban përgjigjet me thonjëza.

  Ne kemi bërë analizat, por ne miss diçka. Shumë keq për telashe. Ne jemi duke punuar në korrigjimin tani dhe duhet të duket e shpejtë
  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Mirë, zgjidhen. Do të jenë bashkëngjitur në versionin 3.2.2, i cili vjen në një minutë. Edhe një herë Ju kërkojmë ndjesë për shqetësimin, dhe shpresoj se përgjigja jonë të shpejtë është vlerësuar.
  Original text

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33