I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: vBET 3.2.0 lëshuar

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default vBET 3.2.0 lëshuar

  Ky version i shton karakteristika të reja që ishte kërkuar nga përdoruesit dhe korrigjon disa viruse (noes kryesisht të vogël dhe një më të mëdha për lidhjet në të përkthyera RSS). Ju lutem shikoni detajet më poshtë.

  Çfarë ka të re:
  • Automatikisht zbulon në të cilën gjuhë është shkruar mesazhin (Configurable me 4 strategjive të ndryshme)
  • Gjatë kontrolleve login ka përdorues të ketë gjuhën e vendosur default dhe përcjellëse për të redaktuar të dhënat faqe (configurable)
  • Lejon për të vendosur gjuhën e përdorur default nga Admin CP
  • Gjuha e albumit Tregon info përdorues në faqen e anëtarit
  • Në fushën e regjistrimit Faqja e parazgjedhur gjuhë mund të tregohet si listë ose grup radio butonat me flamuj (configurable)
  • Added support për vendin e porosi për drop down menu

  Mete Corrected:
  • Çështja korrigjohen me lidhje në gjuhën style = kur të përfshira në linkun #
  • Çështja korrigjohet për lidhje përkthim për shenja 2 bytes më nuk utf-8 forume
  • Çështja korrigjuar me duke u kthyer në gjuhën e parazgjedhur forum (pastrimin cookie)
  • Links të përkthyer me kanale RSS vBulletin janë duke punuar mirë tani

  Templates ndryshua:
  • vbenterprisetranslator_flags_begin
  • vbenterprisetranslator_flags_end

  Të tjerë:
  • Integrimit të thjeshtë me vBulletin (Për të reja vBET 3.x instalimet)

 2. #2
  Junior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  14

  Default faleminderit

  Faleminderit për versionin e ri ne kemi ngritur shpresojmë it.I se do të punojë pa problem
  Faqja jonë është një site.If *** ky sistem punon ajo do të jetë një referencë shumë të mirë për ty do të ndajnë analytcs tim këtu.

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,031
  Shkrime
  1

  Default

  Dhe kjo do të jetë gjithashtu i madh për forumet të cilat lejon mysafirët për të shkruar mesazhe

  Have fun! dhe ne jemi të kënaqur që ju pëlqen

 4. #4
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  77

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
  Çfarë ka të re:
  • Gjuha e albumit Tregon info përdorues në faqen e anëtarit
  Ku është ky parametër? A ka një opsion në admincp se ne kemi nevojë për të rregulluar? A është kjo tregohet by default? Sepse kur ndodh info faqen anëtar, unë nuk shoh gjuhën e përdorur nga përdoruesi.

 5. #5
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  77

  Default

  Harrojeni për këtë, kam gjetur atë. Unë nuk shoh se ishte përveç statusit online. Isha duke kërkuar në një nga tabs, sidomos "Informacioni im".

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33