I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 6 123 ... I funditLast
Temat 1 te 20 e 117

Forum: vBET Njoftime

Këtu ju do të gjeni një listë të diskutimeve në forume Njoftime vBET në Forumin Translator Enterprise vBulletin. Njoftime vBET forum është ajo ku ju mund të gjeni lajmet e fundit në lidhje me vBulletin Enterprise Translator (vBET) - mbështetje për machine translation dhe përkthimi manual.

  • Përgjigje: 18
  23-10-13, 02:10 Go to last post
 1. Sticky Thread Sticky: vB Ndërmarrje Përkthyes 3.x/4x/5.x

  Started by vBET, 09-10-09 08:14
  cms, forum, free, language, mod, plugin, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 8
  17-06-12, 13:37 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: vB Translator karakteristika të Ndërmarrjeve

  Started by vBET, 09-10-09 08:23
  cms, free, integration, mod, optimization, plugin, seo, translator, vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 0
  09-10-09, 08:23 Go to last post
 1. vBET 4.10.1 dhe 5.3.1 lëshuar

  Started by vBET, 26-02-19 13:41
  vbet
  • Përgjigje: 0
  26-02-19, 13:41 Go to last post
  • Përgjigje: 0
  15-02-19, 19:58 Go to last post
  • Përgjigje: 0
  05-09-18, 21:06 Go to last post
 2. New version falas lëshuar: 2.4.10

  Started by vBET, 05-08-18 10:16
  forum, free, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 0
  05-08-18, 10:16 Go to last post
 3. New version falas lëshuar: 2.4.9

  Started by vBET, 23-07-18 19:40
  forum, free, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 2
  24-07-18, 21:26 Go to last post
 4. vBET 4.9.2 dhe 5.2.2 lëshuar

  Started by vBET, 15-04-18 15:59
  blog, cms, forum, free, language, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 6
  18-04-18, 18:13 Go to last post
 5. Apertium bug

  Started by vBET, 26-02-18 05:28
  free, vbet
  • Përgjigje: 0
  26-02-18, 05:28 Go to last post
 6. vBET 3.10.1, 4.9.1 dhe 5.2.1 lëshuar

  Started by vBET, 08-04-17 16:49
  free, seo, translator, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 0
  08-04-17, 16:49 Go to last post
 7. vBET 3.10.0, 4.9.0 dhe 5.2.0 lëshuar

  Started by vBET, 28-03-17 18:15
  free, translator, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 3
  07-04-17, 17:28 Go to last post
 8. vBET 3.9.1, 4.8.1 dhe 5.1.1 lëshuar

  Started by vBET, 28-08-15 18:18
  language, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 0
  28-08-15, 18:18 Go to last post
  • Përgjigje: 0
  28-08-15, 10:56 Go to last post
 9. vBET 3.9.0, 4.8.0 dhe 5.1.0 Lëshuar

  Started by vBET, 14-06-15 00:20
  forum, free, language, translation, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 3
  15-06-15, 10:40 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  15-06-15, 10:38 Go to last post
 10. vBET 5.0.0 për Vbulletin 5.x Released

  Started by vBET, 30-12-14 12:07
  forum, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 0
  30-12-14, 12:07 Go to last post
 11. vBET për vBulletin 5 të vërtetë shpejt.

  Started by vBET, 05-10-14 11:02
  forum, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 3
  17-12-14, 10:09 Go to last post
 12. Ndryshime License - përfshirë 5.x serie

  Started by vBET, 06-10-14 12:47
  vbet
  • Përgjigje: 0
  06-10-14, 12:47 Go to last post
 13. vBET për vBulletin 5 po vjen

  Started by Marcin Kalak, 24-09-14 15:04
  forum, vbet
  • Përgjigje: 0
  24-09-14, 15:04 Go to last post
  • Përgjigje: 9
  03-09-14, 10:39 Go to last post
 14. vBET 3.8.2 dhe 4.7.2 Released

  Started by vBET, 18-02-14 11:22
  free, translation, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 0
  18-02-14, 11:22 Go to last post
 15. Azhornimi Leje

  Started by vBET, 13-02-14 10:28
  integration, language, vbet
  • Përgjigje: 0
  13-02-14, 10:28 Go to last post

Faqe 1 e 6 123 ... I funditLast

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33