I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: Muslimanët lidhjeve kanonike dhe gjatësia URL

 1. #1
  Anëtar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  67

  Default Muslimanët lidhjeve kanonike dhe gjatësia URL

  Kjo vendosje në Muslimanët:

  URL Gjatësia
  Disa përdorues preferojnë të kufizojnë gjatësinë e tyre URLs. Kjo vendosje "korrat" URL pjesë, dmth [forum_title] dhe [thread_title] për një numër maksimal i fjalë kyçe.
  Nuk është respektuar për lidhje përkthyer, vetëm për lidhjet e burimit.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,034

  Default

  Po - ne nuk jemi të mbështetur këtë në këtë moment. Unë do të shkojë ajo në funksion të kërkesës. Dhe të shtoni në listën tonë TODO

 3. #3
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  bërë
  dhe do të jetë e përfshirë në tjetër relase e vBET

 4. #4
  Banned
  Antarësuar
  Korrik 2018
  Postime
  1

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga kamilkurczak View Post
  bërë dhe do të jetë e përfshirë në tjetër relase e vBET
  Text automatically translated from: Vietnamese to: Albanian
  Translated text
  Check Inbox Unë nuk më pëlqen çmimet për më shumë informacion ju lutem përdorni vetëm me mua për të shitur nuk duan të blejnë ju kontaktoni se kush keni garanci? Unë ju këshilloj të përdorni kutinë e postës së kutisë për të thënë të vërtetën ose era, kështu që ta shesë këtë produkt?
  Original text

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,034

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga khailiem128 View Post
  Text automatically translated from: Vietnamese to: Albanian
  Translated text
  Check Inbox Unë nuk më pëlqen çmimet për më shumë informacion ju lutem përdorni vetëm me mua për të shitur nuk duan të blejnë ju kontaktoni se kush keni garanci? Unë ju këshilloj të përdorni kutinë e postës së kutisë për të thënë të vërtetën ose era, kështu që ta shesë këtë produkt?
  Original text
  Unë nuk e kam marrë ndonjë mesazh nga ju në my inbox, dhe kamilkurczak nuk është duke punuar këtu më. Pra ju lutem përdorni forumin për çështjet tuaja nuk mesazhe private, sepse ato mund të jenë të dërguar për të gabuar personi.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •