I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 5 123 ... I funditLast
Temat 1 te 20 e 93

Forum: Pre-Sales Pyetjet

Këtu ju do të gjeni një listë të diskutimeve në Pre-Sales pyetjesh forume në Forumin Translator Enterprise vBulletin - Mbështetje për machine translation dhe përkthimi manual. Pre-Sales Pyetjet forum është ajo ku ju mund të merrni përgjigje për çdo pyetje që keni në lidhje me vBET para blerjes. Pyetni këtu.

 1. Përshëndetje, unë kam një problem

  Started by bing11, 06-04-13 17:28
  forum, language, translator, vbet
  • Përgjigje: 1
  08-04-13, 08:52 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  07-12-09, 17:46 Go to last post
 2. Dua të blej vbet 3.3.1

  Started by Konstantin, 19-02-10 14:13
  cms, free, integration, sitemap, vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbseo, vbulletin, xcache
  • Përgjigje: 1
  19-02-10, 15:25 Go to last post
 3. vBulletin 3.7.1

  Started by Subis, 02-05-10 07:29
  free, language, mod, plugin, translator, vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 2
  03-05-10, 02:34 Go to last post
 4. Rregullat vbet për nginx dhe vBulletin 4

  Started by magmf, 12-04-10 21:25
  free, htaccess, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 7
  13-03-11, 23:11 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  11-05-15, 16:59 Go to last post
 5. Si të merrni filloi me një forum të ri

  Started by Siw, 08-12-09 01:41
  mod, plugin, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  12-12-09, 01:43 Go to last post
 6. Testimi vBET software

  Started by Wulf, 16-11-10 17:17
  free, language, vb enterprise translator, vbet
  • Përgjigje: 3
  17-11-10, 21:52 Go to last post
 7. Muslimanët dhe VbOptimise

  Started by lostfly, 04-10-11 19:36
  forum, free, integration, translation, vbet, vboptimise, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  04-10-11, 22:46 Go to last post
 8. Pyetje para se të blesh ...

  Started by kaiser1313, 12-02-10 00:22
  free, integration, mod, plugin, sitemap, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  15-02-10, 11:18 Go to last post
 9. URL Harta e rreme apo reale?

  Started by Alpha, 28-06-11 14:43
  integration, language, mod, plugin, sitemap, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 6
  28-06-11, 16:36 Go to last post
 10. Licenca vb4-gati version

  Started by macjoshua, 03-01-10 11:58
  cms, free, vbet 3, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  03-01-10, 16:25 Go to last post
 11. Pyetjet

  Started by Thory, 21-11-14 20:38
  automatic translation, forum, free, language, optimization, translation, vbet
  • Përgjigje: 3
  23-11-14, 00:26 Go to last post
 12. Versioni i tanishëm i mbështetur?

  Started by schmid, 10-01-19 13:19
  vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  11-01-19, 11:10 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  28-12-09, 15:06 Go to last post
 13. Exclamation A produkt me vbulletin4 pa problem?

  Started by maxvb, 16-11-09 15:47
  free, integration, mod, plugin, vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbulletin
  • Përgjigje: 6
  30-07-10, 17:31 Go to last post
 14. xenForo

  Started by jonsidneyb, 20-08-10 03:02
  translator
  • Përgjigje: 3
  07-07-11, 15:37 Go to last post
  • Përgjigje: 6
  04-05-11, 09:36 Go to last post
 15. Do këtë punë për blogs?

  Started by hotslot, 18-07-10 22:41
  blog, cms, free, language, mod, plugin, vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 2
  20-07-10, 07:56 Go to last post
 16. Question Pse Bengali nuk është i përfshirë?

  Started by Forum Lover, 28-02-10 02:53
  free, language, translation, translator
  • Përgjigje: 1
  28-02-10, 04:36 Go to last post

Faqe 1 e 5 123 ... I funditLast

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33