I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Versioni i tanishëm i mbështetur?

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Jan 2019
  Postime
  1

  Default Versioni i tanishëm i mbështetur?

  Text automatically translated from: German to: Albanian
  Translated text
  Përshëndetje,

  është versioni i tanishëm i vBulletin mbështetur dhe çfarë ndodh me përditësime, janë ata të mbështetur?

  Faleminderit

  Chris
  Original text

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  vBET mbështet vBulletin 4.x dhe 5.x. Kur klientët tanë të vëreni ndonjë çështje me vBulletin përditësimet, pastaj ne të saktë të kodit tonë të jenë ende të përputhshme.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33