I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Sa shpejt mund të ju ta keni të instaluar nga një vend me VBseo

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2014
  Postime
  4

  Default Sa shpejt mund të ju ta keni të instaluar nga një vend me VBseo

  Sa shpejt mund të ju ta keni të instaluar në një vend me VBulletin.

 2. #2
  Banned
  Antarësuar
  Gusht 2012
  Postime
  481

  Default

  Ju vetëm duhet të instaloni vBET, Konfiguroni atë, shtoni rregullat e duhura në Htaccess dhe të integrohen vBET me vBulletin. Opsionet e nevojshme janë përshkruar në dosjen README.

  Nëse e keni blerë shërbimin e instalimit ne do të bëjmë tërë Instalation vend prej jush
  Fundit edituar nga Marcin Kalak; 03-02-1508:43.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33