I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: vB Enterprise Translator do të mbështesë vBulletin 5 në të ardhmen?

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Tetor 2012
  Postime
  2

  Default vB Enterprise Translator do të mbështesë vBulletin 5 në të ardhmen?

  Është vB Translator Enterprise do të mbështesë vBulletin 5 në të ardhmen?

  vBetKonsumatorët 's mund update për versionin e ri për vb5 falas?

  faleminderit

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Ne jemi duke planifikuar për të rregulluar vBET për Fjalës së lirë 5. Ajo nuk është filluar ende, por kjo është gjëja e parë që ne do të bëjmë pas tjetër vBET lirimin

  Nuk do të ketë pagesë shtesë për update. Çdokush që ka ende përditësimet në dispozicion mund të vetëm update. Nëse dikush ka skaduar Përditësimet atëherë ai mund të rinovojë për $ 30, por kjo nuk është e lidhur me Fjalës së lirë 5. Thjesht janë vetëm përditësime falas për një vit dhe pastaj kërkon rinovojë.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33