I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Pa me funksionalitetin e kufizuar ose versionin e gjyqit?

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Maj 2012
  Postime
  2

  Default Versioni falas

  Para se të blini, kam nevojë për t'u siguruar që kjo do të punojë prapa kompanitë Firewall tim. Ne bllokuar shumë mjete të përkthimit sepse përdoruesit mund të përdorin këto mjete për të marrë në faqet e internetit që janë bllokuar normalisht.

  A ka një version që ka funksionalitetin e kufizuar, ose ka pasur një periudhë prove se unë mund ta provoni në mjedisin tim QA? Në qoftë se ajo punon, unë do të shtyjë atë në mjedisin tim të prodhimit.

  Një pyetje tjetër, nuk kam nevojë për një licencë për mjedisin tim QA nëse unë jam duke atë në prodhim si?

  Thanks

  Drew

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Ne kishim version falas kur përkthimi në Google dhe Microsoft ishte e lirë. Pasi ata e bëri atë të paguar ne ndaluam mbështetur versionin e lirë që ka nevojë për të paguar shërbimet optimization që kemi në versionin e paguar.

  Ju lutem vini re se vBET kërkon serverin tuaj për të pasur qasje në ofruesit e jashtëm të përkthimit (Microsoft dhe / ose Google dhe / ose Apertium). Të gjitha përkthimet janë bërë nga HTTP kështu konfigurimin tuaj të sigurimit duhet thjesht të lejojë për kërkesat HTTP dalëse

  vBET Licenca është për instalim. Nëse keni nevojë ta instaloni në forume të ndryshme, atëherë ju keni nevojë për licenca të ndryshme. Një në çdo forum ju do të vrapojnë. Nëse keni testuar ambient i cili nuk është i arritshëm për të jashtmit atëherë pasi të na informuar ju mund ta instaloni vBET në mjedisin tuaj të testimit. Sigurisht që ju duhet të keni leje të parë.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33