I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: vBulletin Versioni 4.1.10

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Mar 2012
  Postime
  21

  Default vBulletin Versioni 4.1.10

  Unë jam duke menduar në lidhje me këtë mod por vetëm do të doja të di poshtë

  1. A është kjo një mision për të instaluar Unë kam pasur një përvojë në instalimin e mods, por unë me të vërtetë nuk më pëlqen që të manual kodin edit.
  2. Ju përmend se shërbimet falas të përkthimit kanë kufizime se si e bën këtë punë?
  3. Çfarë kosto do të jemi të kërkuar në me shërbimet e paguara të përkthimit?
  4. A do të punojë në lëkurat e mia nga PurevB.com

  Unë mendoj se të gjithë tani për tani

 2. #2
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Hi
  1) Ne kemi shërbim të plotë instalimin descibed në forumin tonë, në qoftë se kjo nuk është e gjitha unë me kënaqësi do t'ju ndihmojë, gjithashtu ju mund të keni bërë atë, duke blerë "shërbim të integrimit / instlation"
  2) Generaly pas disa sasi të karaktereve, ofruesi përkthimi nuk është bërë përkthimin jo më atë ditë, por nga dita e ardhshme do të jenë të aktivizuara përsëri
  3) Ju mund të vendosni kufij tuaja kështu shpenzimet varet vetëm nga ju - Edhe nga lirimin tonë të ardhshëm ju mund të bëni përkthime dorë falas!
  4) vBET do të punojë në çdo lëkurë në vBulletin forum

  Ju lutem mos ngurroni të bëni pyetje të mëtejshme, unë do të jem i lumtur të ju ndihmojë

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Mar 2012
  Postime
  21

  Default

  E pra unë blerë produktin tashmë dhe instaluar atë, por unë mendoj se unë do të duhet për të blerë shërbimin për Integrim / instlation por nuk mund të shoh ku unë duhet ta bëni këtë tani

 4. #4
  Junior Member
  Antarësuar
  Mar 2012
  Postime
  21

  Default

  PS Unë i dërgoj një mail, por asnjë përgjigje deri më tani dhe mund të ju lutem hiqni këtë histori moderues në postin tim

 5. #5
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Hi
  Këtu është URL për ju: http://www.vbenterprisetranslator.co...=installations
  Gjithashtu unë nuk ju lejojnë të postoni pa pranimin

 6. #6
  Junior Member
  Antarësuar
  Mar 2012
  Postime
  21

  Default

  Faleminderit Ok ne do të blerë këtë shërbim së shpejti

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33