I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: Para se të rinovuar patentën time unë do të doja disa përgjigje.

 1. #1
  Senior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  142

  Default Para se të rinovuar patentën time unë do të doja disa përgjigje.

  A re vBet Përditësimet vetvetiu (nga kutia) mbështetjen vBuletin 3.6.12 ose duhet njëri nga anëtarët e ekipeve të mbështetjes ose të supozojmë për mod diçka për të marrë atë për të punuar?
  Fala

 2. #2
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  vBET mbështet liron fundit: vBulletin. Produkti ynë është edhe compatibile me çdo lirimin e vBulletin, por ekziston mundësia që disa integrimi shtesë do të jenë të nevojshme kur përmirësimin vBulletin në disa versione moshuar

 3. #3
  Senior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  142

  Default

  Mund të bëj atë vetë? A ka një udhëzues?

 4. #4
  Senior Member
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  142

  Default

  Dhe si e bën punën e paguar api2, Microsoft etj? Është e gjitha vetë shpjegues?

 5. #5
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Mund të bëj atë vetë? A ka një udhëzues?
  Shumica e ndoshta ju nuk do të duhet asgjë në të gjitha - Por unë nuk mund të ju siguroj për këtë. Megjithatë, në qoftë se ndonjë gabim paraqitet ne do t'ju ndihmojë dhe do t'ju udhëheq

  Dhe si e bën punën e paguar api2, Microsoft etj? Është e gjitha vetë shpjegues?
  Ju vetëm do të duhet për të lëvizur (e re hapur) në llogari Microst Server Azure - edhe ju mund të hyni në me ju vjetër id MSN, dhe të regjistrohen Aplikimi ri + regjistroheni për Microsoft Translation API

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33