I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: A është kjo API lirë tranlsation?

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Shtator 2011
  Vend
  http://yuforum.net
  Postime
  7

  Default A është kjo API lirë tranlsation?

  A është kjo API lirë tranlsation ose paguar ... dhe ... mund ta përdorni me vBET?

  h ** p: / / mymemory.translated.net / doc / spec.php
  Fundit edituar nga Manual; 05-10-1121:28.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Aktualisht vBET mbështet këto Përkthim (ne jemi duke kërkuar për më shumë):
  - Google API Translation v1 (të lirë, në fazën e mbylljes, do të punojnë vetëm deri në 1 dhjetor 2011)
  - Google API Translation v2 (paguar)
  - Microsoft Translation API (pa tani, do të paguhet mars 2012, tani kanë kufizime për versionin falas)

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33