I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Subdomains gjuhë të veçantë.

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Shtator 2011
  Postime
  3

  Default Subdomains gjuhë të veçantë.

  Text automatically translated from: Spanish to: Albanian
  Translated text
  Buenos días.He qenë në kërkim në listën e karakteristika, por ajo që unë shoh në qoftë se pushteti është subdomains implementada.Se të veçanta gjuhësore, për shembull: Nëse një përdorues hyn spanjolle dhe të hyjë "es.midominio.com" treguar të gjitha postimet e në spanjisht (dhe ato të një gjuhë tjetër, ajo tregon përkthimi për spanjisht). Nëse shfrytëzuesi hyn "fr.midominio.com" për të shfaqur faqe dhe postimet në frëngjisht juntamente.Esto kanë në vBET?
  Original text
  Fundit edituar nga r.dziadusz; 28-09-1107:37. Arsyeja: BBCode edit

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  vBET nuk e mbështet sub-domains tani. Ne add / KODI / në URL - ju mund të shihni shembujt në forumin tonë duke klikuar në flamuj.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Shtator 2011
  Postime
  3

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
  vBET nuk e mbështet sub-domains tani. Ne add / KODI / në URL - ju mund të shihni shembujt në forumin tonë duke klikuar në flamuj.
  Text automatically translated from: Spanish to: Albanian
  Translated text
  Unë kam një forum SMF përkthyer në 5 gjuhë, dhe gjuhët janë në subdomains. Tani unë dua të shkojë në vbulletin dhe Google të mbajtur lidhjet si ato gjenerojnë trafik shumë. Links ju mendoni se do të jetë e njëjtë.
  Sipas Google Webmaster Tools, çdo subdomain është i lidhur me një gjuhë, kështu që nëse subdomain www është e lidhur në spanjisht, ne mund të lidhen suchas nuk e kuptojnë të tjerët.
  Original text

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Ju lutem vini re se në qoftë se ju përdorni. Htaccess për 301 përcjellim URL vjetër të reja e atëherë Google do të ri-tregues pa asnjë të lirshme. Në këtë moment vBET nuk është përgatitur në ndjekjen përkthim në mbështetje të sub-domains. Ne mund të hetojë mundësinë e ndryshimit. Ju lutemi të hapur temë të re në kërkesën e funksion. Ende ne nuk e shohim atë si prioritet të lartë.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33