I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Shërbimit të instalimit

 1. #1
  Anëtar
  Antarësuar
  Jan 2010
  Postime
  61

  Default Shërbimit të instalimit

  Si mund të blejnë shërbimin e instalimit të ketë lirimin e të fundit të vBET instaluar në krye të patentës time ekzistuese? Na vjen keq që unë të harrojmë se si kjo është arritur përsëri, por kujtesën time nuk më!

 2. #2
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Ju mund të bleni integrimit / instalimin shërbimit nga kjo lidhje Shërbimit të integrimit por në qoftë se licenca juaj nuk është i skaduar, ju mund të shkarkoni liron më të fundit për të lira, dhe instaluar siç është thënë në dosjen readme.html, edhe ju mund të na kërkoni për çdo problem të vetëm

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33