I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Blerje quajtur lirë pas bleva versionin normal?

 1. #1
  Banned
  Antarësuar
  Tetor 2010
  Postime
  1

  Question Blerje quajtur lirë pas bleva versionin normal?

  Siç thotë titulli i duan të dinë nëse është e mundur për të blerë opsionin quajtur lirë pas bleva versionin normal.

  Unë nuk mund të blejnë të dy në të njëjtën kohë tani kjo është arsyeja pse i duan të dinë.

  Thanks

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Po ju mund të bleni BF për licencë tuaj ekzistues Thjesht shkoni tek tuaj Downloads seksion - atje ju do të gjeni të gjitha licencat dhe për ato që nuk janë BF ju do të gjeni lidhje të përmirësuar.

  Ju nuk keni për të blerë licencën e reja - ju mund të përmirësuar një ekzistuese Dhe kostoja do të jetë njëjtë si kur bleni kabinë në një transaksion.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33