I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Shumë të interesuar në VBET. Një pyetje pak

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Qershor 2011
  Postime
  1

  Default Shumë të interesuar në VBET. Një pyetje pak

  Unë së shpejti do të përmirësimit të vBulletin 4.1.4. A versionin e paguar e VBET punojnë me versionin e fundit të vBulletin?

  Unë gjithashtu kam shqip Rinise Shqiptare ne faqen time. A versionin e paguar e VBET punojnë me Rinise Shqiptare shqip?

  Në disa javësh unë do të jetë gjithashtu duke shtuar Visichat nga gchats.com për web faqen time. A e dini se versionin e paguar e VBET do të punojnë edhe me Visichat?

  Faleminderit për kohën tuaj.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Hello. Version Po paguar vBET është duke punuar me vBulletin 4.1.4. Ne tashmë e testuar atë në forumin tonë test (së shpejti do të shkojë forumin tonë në vBulletin 4). Soms detaje shtesë në lidhje me vBET vBulletin 4.1.4 dhe ju do të gjeni këtu (Një nga klientët tanë pyetur për kryeredaktor të reja në vB4.1.4).

  Në këtë moment unë nuk mund të konfirmoj do vBET përkthimi mbështetjen e faqeve të krijuara nga Rinise Shqiptare shqip as Visichat. Mods shumica e tyre nuk kërkojnë ndonjë integrim të veçantë dhe vBET përkthehet vetëm rezultatet. Ende në disa raste të veçanta të integrimit është i nevojshëm. Këtu ju mund të gjeni më shumë detaje në lidhje me integrimin e vBET me mods tjera: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  Nuk është udhëzim i qartë se si ta bëni këtë për Rinise Shqiptare, ende ne nuk e përdornim Rinise Shqiptare shqip dhe ne nuk e dimë këtë produkt, kështu që ne nuk mund të supozojmë se do të punojë gjithashtu. Ne nuk mund të jetë përgjegjës për kodin e tjera mods, dhe shume mods pushim vBulletin arkitektura (kjo është arsyeja pse integrimi shtesë është e nevojshme nganjëherë - kryesisht për mods të cilat krijojnë faqet e saj).
  Ne gjithashtu nuk mund të konfirmojë se Visichat do të përkthehet. vBET mbështet përkthimin vBulletin AJAX nga goditje të përshtatshme - ende mods të tjera duhet të përdorin arkitekturën vBulletin siç duhet (ndryshe nuk do të ekzekutojë vBulletin goditje) dhe kërkesa duhet të shkojnë me kodin gjuhë. Kështu që këtu unë mendoj se disa e integrimit të veçantë do të jetë e nevojshme për të mbështetur të përkthimit. Përsëri - nuk mund të them saktësisht, sepse ne nuk e përdorin këtë mod dhe nuk e di atë. Ende nuk duhet të krijojë ndonjë gabim.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33