I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: mund ta zbatojë këtë program për faqet e internetit të rregullt?

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Qershor 2011
  Postime
  1

  Default mund ta zbatojë këtë program për faqet e internetit të rregullt?

  mund ta zbatojë këtë program përkthimi në faqet e internetit të rregullt? thanks.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  2,988
  Shkrime
  1

  Default

  Jo në këtë moment. vBET mund të përkthehet vetëm forume vBulletin. Ne u planifikon të krijojë mjet më të përgjithshme e cila do të jetë në gjendje të përkthejnë ndonjë faqe interneti, por në këtë moment të kohës ne nuk mund t'ju siguroj se do të bëhet, për shkak të lajmeve Google rreth API Translation. Google parë e bëri njoftimin se API Përkthimi do të jetë e mbyllur, pasi disa ditë që do të ndryshohet në një paguar (pa hollësi në të gjitha). Pra, në këtë moment, ne vërtetë nuk e di fare se çfarë është e ardhmja e përkthimit API dhe prioriteti ynë tani është për të shqyrtuar të tjera API përkthime. Ne do të kthehemi në planet në lidhje me mjet në përkthim përgjithshëm, kur situata me Google do të jetë i qartë dhe zgjidhen.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31