I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: Pyetje

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Qershor 2011
  Postime
  2

  Default Pyetje

  Text automatically translated from: Hebrew to: Albanian
  Translated text
  Ku mund ta gjej versionin 3.8 VB Forum
  Ashtu si ku mund të fillojë?
  Original text
  Fundit edituar nga vBET; 02-06-1113:16. Arsyeja: korrigjim BBCode

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Në këtë moment vBET shitje është nga default mbyllur për shkak Google do të ngushtë të tyre përkthimin API 1 dhjetor (detaje ketu: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

  Ne do të rihapë zyrtarisht shitjen e kur ne do të kemi zgjidhje alternative për përkthim. Ne mund të ju jap lidhje të veçantë i cili do t'ju lejojë të blerë në qoftë se ju jeni të sigurt që dëshironi të blini, edhe duke e ditur se në 6 muaj do të mbyllet përkthime Google API dhe nëse vBET nuk do të ketë zgjidhje alternative, atëherë përkthimet do të ndërpresin punën. Kjo është arsyeja pse ne e përkohshme të mbyllura shitur. Nëse jeni plotësisht të sigurt se ju dëshironi të blini anyway - ju lutemi na tregoni dhe ne do t'ju dërgojmë lidhje të veçantë i cili do të lejojë për këtë.

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Qershor 2011
  Postime
  2

  Default

  Text automatically translated from: Hebrew to: Albanian
  Translated text
  Unë dua një lidhje, thanks.
  Original text

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,032
  Shkrime
  1

  Default

  Sepse ne u pyet disa herë për të bërë vBET mundur për të blerë tani ne rihapjen e shitjes së vBET. Ende kemi shtuar paralajmërim i qartë në faqen blerë kështu dikush që duan të blejnë është i vetëdijshëm se 1 dhjetor 2011 Google API përkthimi do të jenë të mbyllura dhe të vBET nuk kanë në këtë mënyrë alternative moment për të mbështetur të përkthimit.

  Këtu është awailable deklaratë në faqen blerjes:
  KUJDES: Google do të ndalet për të dhënë API tyre përkthimin në 1 dhjetor 2011. Ne jemi duke punuar për të mbështetur përkthime nga shërbime të tjera. Ju mund të gjeni të gjitha informatat në lidhje me përparimin tonë këtu: Google fiket përkthime API

  Ne bllokuar shitjen e vBET deri sa ne nuk kemi zgjidhje alternative për përkthime, por ne u kërkua që të lejojë për të blerë vBET anyway. Ne jemi kompani të ndershëm dhe ne mendojmë se me shitjen e produktit të cilat të ardhmen mund të përfundojë së shpejti, madje edhe kur konsumatori bien dakord mbi se në licencë nuk është mënyrë për të bërë biznes (shumë përdorues nuk lexojnë licencë në të gjitha). Sepse ne u pyet për këtë ne rihapjen shitjen për vBET me paralajmërim. Të jenë të vetëdijshëm - 1 dhjetor do të heqë Google API përkthimit. Ne nuk mund të them tani se sa gjuhë do të mbështeten pas kësaj ose do të kemi gjetur ndonjë përkthim API alternative në të gjitha. Dhe për të shmangur gabime - këtu është pjesë e vBET Licenca: vBET punon duke përdorur Google Shërbimi i përkthimit dhe ju duhet të lejohen të përdorin atë. Thjeshtë Podbielski Michał ju jep asnjë rimbursimet në rast se forumi juaj është bllokuar / ndaluar apo i kufizuar në ndonjë mënyrë tjetër për Translation Services Google.
  Pra, nuk do të ketë kthim në të gjitha. Ne do të bëjmë çmos për të mbështetur përkthime nga TV e tjera, Ende në këtë moment, ne nuk mund të garantojë do të jetë ligjërisht e mundur dhe as se sa gjuhë do të mbështetet.
  Pra, nëse ju ende i doni për të blerë, duke qenë i vetëdijshëm për këtë ju lutem vetëm përdorimin tonë Buy Now! link.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33